Mercedes-Benz SL350

Mercedes-Benz SL350

Mercedesy z Japonii importowane przez Raj Auto charakteryzują się nienagannym stanem technicznym, niskimi przebiegami oraz bogatym, nietuzinkowym wyposażeniem.

Witam serdecznie!
Nazywam się Tomasz Stefański i reprezentuję firmę Raj Auto z Gliwic. Mam niebywałą przyjemność zaoferować sprzedaż tego nietuzinkowego samochodu jakim jest Mercedes SL model R230 z silnikiem 3,5 litra o mocy 245KM. Auto pochodzi od pierwszego właściciela w Japonii. Jest niesamowicie zadbane i ma niski, potwierdzony Japońskim certyfikatem przebieg. Mercedes ten spełni wymagania nawet najbardziej wybrednego klienta, pięknie się prezentuje i doskonale się prowadzi., Zdjęcia nie oddają uroku tego egzemplarza i koniecznie trzeba zobaczyć go na własne oczy!

Wyposażenie samochodu:

ASR (kontrola trakcji)
Czujnik deszczu
Czujniki parkowania tylne
Elektrochromatyczne lusterko wsteczne
ESP (stabilizacja toru jazdy)
Podgrzewana przednia szyba
Tapicerka skórzana
Wielofunkcyjna kierownica
Nawigacja GPS
Tempomat
Wspomaganie kierownicy
Centralny zamek
Elektrochromatyczne lusterka boczne
Elektrycznie ustawiane lusterka
Odtwarzacz DVD
Podgrzewane przednie siedzenia

Śliczny kabriolet, mocny i dynamiczny. Stan idealny!

Posiadamy Japońskie certyfikaty potwierdzające przebiegi sprowadzanych przez nas samochodów.
Samochód ma opłaconą akcyzę, cło oraz VAT który po zakupie można odliczyć. (gotowy do rejestracji)
Do samochodu dołączamy tzw. check listę ze stanem technicznym samochodu sprawdzanym przez naszych mechaników.
Możliwość kredytu i leasingu operacyjnego na samochody osobowe bez względu na wiek auta.

Zapraszamy do wizyty w naszym salonie w Gliwicach na ulicy Kujawskiej 34!

Raj Auto Gliwice

Luksusowe, europejskie Mercedesy sprowadzane z Japonii charakteryzują się bardzo bogatym wyposażeniem, wyjątkowo niskim przebiegiem oraz nienagannym stanem technicznym.

Japończycy uważają bowiem, że posiadanie samochodu wyprodukowanego przez niemieckiego producenta  dowodzi o wysokim statusie materialnym. Dla podkreślenia swojej pozycji, Japończycy kupują auta z kierownicą po lewej stronie. Takie umiejscowienie kierownicy wynika z mody i jest dla Japończyka synonimem luksusu i nieprzeciętnej majętności właściciela, który mógł sobie pozwolić na sprowadzenie auta z Europy, ponosząc koszt wysokich opłat celnych.

Japonia to dobry kraj na zakup samochodu, za względu na bardzo restrykcyjne przepisy dotyczące stanu technicznego pojazdów. Przegląd jest tam długi, bardzo dokładny i drogi.

Niski przebieg  związany jest nie tylko z tym, iż Japończycy do pracy dojeżdżają metrem, ale właśnie z lokalizacją kierownicy niedostosowaną do ruchu lewostronnego obowiązującego w Kraju Kwitnącej Wiśni. Przejazd przez bramki na autostradzie czy parkingu wiąże się niewątpliwie ze stresem i dlatego Japończycy używają swoich luksusowych, europejskich aut jedynie do wypadów w czasie weekendów.

Nienaganny stan techniczny oferowanych przez nas Mercedesów to zarówno skutek pedantycznego dbania użytkownika o swoją luksusową limuzynę, jak i wynik obowiązku wykonania raz na dwa lata przeglądu technicznego, którego procedura jest wyjątkowo rygorystyczna. Warto też zauważyć, iż przebieg w sprowadzanych z Japonii Mercedesach nie budzi żadnych wątpliwości, gdyż uwiarygodniany jest poprzez tzw. dokument wywozowy. Powstaje on na podstawie oficjalnych wpisów w Ministerstwie Transportu i zawiera dokładny przebieg z dwóch ostatnich przeglądów.

Jeżeli chcesz się cieszyć z zakupu Mercedesa sprowadzonego z Japonii, prosimy o kontakt z naszą firmą.