Mercedes-Benz W220 S320

Mercedes-Benz W220 S320

Mercedesy z Japonii importowane przez firmę Raj Auto charakteryzują się nienagannym stanem technicznym, niskimi udokumentowanymi przebiegami oraz bogatym, luksusowym wyposażeniem. Są to bardzo zadbane wersje, produkowane na indywidualne zamówienie.

Witam serdecznie!
Nazywam się Tomasz Stefański i reprezentuję firmę Raj Auto z Gliwic. Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż piękną S klasę z 2000r. Mercedes ten został przez nas sprowadzony z Japonii od pierwszego właściciela, Japoński certyfikat potwierdza jego niski przebieg.

Japończycy słyną z dbałości o jakość i wygląd, tak też traktują samochody. Ruch podobnie jak w Wielkiej Brytanii, Australii, czy Indiach jest lewostronny i samochody z kierownicą ‘po lewej’ są ewenementem i traktowane jako synonim luksusu i windują wizerunek właściciela. Auta te są jednak używane sporadycznie, aczkolwiek regularnie serwisowane. To czyni nasz samochód jedynym w swoim rodzaju. Nie ma w Polsce drugiego takiego pojazdu.
Mercedes ten wyróżnia się unikalnym pakietem stylizacyjnym. Stan pojazdu określam jako bardzo dobry! Piękny biały lakier, nietknięty, Przyciemnione szyby z tyłu nadają mu charakteru. Egzemplarz bardzo bogato wyposażony! Polecam i zapraszam do wizyty w naszym salonie oraz jazdę próbną. Każdy oferowany przez nas samochód można dokładnie sprawdzić i zweryfikować jego stan na miejscu w naszym autoryzowanym serwisie!

Wyposażenie samochodu:
Elektrochromatyczne lusterko wsteczne
ESP (stabilizacja toru jazdy)
Komputer pokładowy
Podgrzewana przednia szyba
Tapicerka skórzana
ASR (kontrola trakcji)
Podgrzewane lusterka boczne
Regulowane zawieszenie
Elektryczne szyby przednie
Elektrochromatyczne lusterka boczne
Klimatyzacja czterostrefowa
Nawigacja GPS
Światła Xenonowe
Wielofunkcyjna kierownica
Podgrzewane przednie siedzenia
i wiele innych…

Posiadamy Japońskie certyfikaty potwierdzające przebiegi sprowadzanych przez nas samochodów.
Samochód ma opłaconą akcyzę, cło oraz VAT który po zakupie można odliczyć. (gotowy do rejestracji)
Do pojazdu dołączono checklistę stanu technicznego sporządzoną przez mechaników naszego renomowanego serwisu.

Przyjmujemy zamówienia na samochody według indywidualnych oczekiwań (samochody przygotowane do rejestracji). Realizujemy zamówienia na samochody kultowych marek i modeli w perfekcyjnym stanie.

Zapraszamy do naszego salonu w Gliwicach przy ulicy Kujawskiej 34!

Raj Auto Gliwice

Luksusowe, europejskie Mercedesy sprowadzane z Japonii charakteryzują się bardzo bogatym wyposażeniem, wyjątkowo niskim przebiegiem oraz nienagannym stanem technicznym.

Japończycy uważają bowiem, że posiadanie samochodu wyprodukowanego przez niemieckiego producenta  dowodzi o wysokim statusie materialnym. Dla podkreślenia swojej pozycji, Japończycy kupują auta z kierownicą po lewej stronie. Takie umiejscowienie kierownicy wynika z mody i jest dla Japończyka synonimem luksusu i nieprzeciętnej majętności właściciela, który mógł sobie pozwolić na sprowadzenie auta z Europy, ponosząc koszt wysokich opłat celnych.

Japonia to dobry kraj na zakup samochodu, za względu na bardzo restrykcyjne przepisy dotyczące stanu technicznego pojazdów. Przegląd jest tam długi, bardzo dokładny i drogi.

Niski przebieg  związany jest nie tylko z tym, iż Japończycy do pracy dojeżdżają metrem, ale właśnie z lokalizacją kierownicy niedostosowaną do ruchu lewostronnego obowiązującego w Kraju Kwitnącej Wiśni. Przejazd przez bramki na autostradzie czy parkingu wiąże się niewątpliwie ze stresem i dlatego Japończycy używają swoich luksusowych, europejskich aut jedynie do wypadów w czasie weekendów.

Nienaganny stan techniczny oferowanych przez nas Mercedesów to zarówno skutek pedantycznego dbania użytkownika o swoją luksusową limuzynę, jak i wynik obowiązku wykonania raz na dwa lata przeglądu technicznego, którego procedura jest wyjątkowo rygorystyczna. Warto też zauważyć, iż przebieg w sprowadzanych z Japonii Mercedesach nie budzi żadnych wątpliwości, gdyż uwiarygodniany jest poprzez tzw. dokument wywozowy. Powstaje on na podstawie oficjalnych wpisów w Ministerstwie Transportu i zawiera dokładny przebieg z dwóch ostatnich przeglądów.

Jeżeli chcesz się cieszyć z zakupu Mercedesa sprowadzonego z Japonii, prosimy o kontakt z naszą firmą.