Serwis Mercedes Gliwice

RAJAUTO jest firmą, której historia sięga lat 80-tych – już wtedy prowadziliśmy rodzinny warsztat samochodowy, by z czasem poszerzać swoją działalność i spełniać oczekiwania coraz bardziej wymagających Klientów. Dzisiaj prowadzimy również serwis Mercedes w Gliwicach, dbając o Twój samochód i eliminując różnego rodzaju usterki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Kompleksowa naprawa Mercedesa w Gliwicach

Mercedes to znana i ceniona na całym świecie marka, której samochody są uznawane za jedne z najbardziej niezawodnych. Niestety, również w ich przypadku niekiedy konieczna jest naprawa. W przypadku jakichkolwiek problemów, zapraszamy do skorzystania z usług naszych specjalistów z Gliwic – będą oni w stanie pomóc Ci w każdej sytuacji.

Jako serwis samochodów marki Mercedes, oferujemy wszystkim właścicielom pojazdów tej marki profesjonalne i kompleksowe eliminowanie usterek. Zajmujemy się zarówno drobnymi naprawami, które dotyczą niewielkich problemów z autem, wynikających z codziennego użytkowania, jak również poważnymi problemami, powstającymi w wyniku niewłaściwego użytkowania pojazdu albo kolizji na drodze. Nasz doświadczony i wykwalifikowany zespół mechaników jest w stanie:

  • dokładnie zdiagnozować problem,
  • wyeliminować usterkę dzięki najlepszym narzędziom i częściom zamiennym,
  • doradzić kierowcom w kwestiach związanych z eksploatacją pojazdu.

Dokładnie wyznaczymy termin, w którym będziesz mógł odebrać swojego Mercedesa, przedstawimy Ci zakres niezbędnych działań i zaprezentujemy kosztorys napraw. Dzięki temu będziesz dokładnie wiedział, jakie usterki dotknęły Twój samochód i jakie działania należy podjąć, aby się ich pozbyć. Co więcej, nasza oferta dotyczy nie tylko napraw Mercedesów w Gliwicach, ale również innych form pomocy – np. wymiany oleju czy innych płynów samochodowych.

Wieloletnie doświadczenie umożliwia nam eliminowanie najbardziej skomplikowanych i rozbudowanych awarii, dzięki czemu w krótkim czasie wrócisz na drogę i będziesz mógł ponownie cieszyć się doskonałym stanem swojego Mercedesa!

Dlaczego serwis Mercedes RAJAUTO?

  • Zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, którzy doskonale znają się na samochodach marki Mercedes i dzięki temu są w stanie usunąć każdą usterkę.
  • Dysponujemy najlepszym zapleczem technologicznym, w tym nowoczesnymi narzędziami diagnostycznymi, które pozwalają nam dokładnie określić rodzaj usterki.
  • Posiadamy części zamienne od najlepszych dostawców, które zapewnią Ci wieloletnią niezawodność auta po naprawie.
  • Jesteśmy do Twojej dyspozycji niezależnie od rodzaju czy skali problemu, a wszelkie prace przeprowadzamy sprawnie i bez zbędnych opóźnień.

W przypadku jakichkolwiek problemów z samochodem, zapraszamy więc do naszego warsztatu w Gliwicach – naprawa Mercedesów odbywa się tak szybko, jak to tylko możliwe, dlatego być może jeszcze tego samego lub następnego dnia będziesz mógł odebrać w pełni sprawne auto. Zapewniamy przy tym atrakcyjne ceny, za co również zostaliśmy docenieni przez wielu Klientów.