Mercedes-Benz S430 4Matic

Mercedes-Benz S430 4Matic

Mercedesy z Japonii importowane przez firmę Raj Auto charakteryzują się nienagannym stanem technicznym, niskimi udokumentowanymi przebiegami oraz bogatym, luksusowym wyposażeniem. Są to bardzo zadbane wersje, produkowane na indywidualne zamówienie.

Witam serdecznie!

Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż tego pięknego Mercedesa S430 4Matic czyli wersja 4,3 litra z napędem na cztery koła. Ten luksusowy samochód jest w idealnym stanie technicznym, perfekcyjny jeśli chodzi o karoserię z niesamowitym wnętrzem. Auto wygląda jakby wyjechało prosto z salonu. Został sprowadzony przez nas z Japonii od pierwszego właściciela. Jego śladowy przebieg potwierdza certyfikat wydany przez Japoński narodowy wydział transportowy.
Do samochodu dołączony jest komplet kluczy oraz pełna historia serwisowa z Japonii z wyszczególnionymi datami i przebiegami przy przeglądach!
Egzemplarz ten jest bardzo bogato wyposażony m.in. w oryginalne 17-calowe, przepiękne felgi, podgrzewaną kierownicę, elektryczną roletę tylnej szyby, bi-xenonowe światła, isofix na tylnej kanapie… i wiele, wiele innych.
Na żywo prezentuje się niesamowicie czego niestety nie oddają zdjęcia, jest to prawdopodobnie jedyny taki egzemplarz do tego tak udokumentowany w kraju.

JUŻ W NASZYM SALONIE!

Przyjmujemy i realizujemy zamówienia na samochody z Japonii według indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Każdy samochód jest gotowy do rejestracji: posiada certyfikat potwierdzający przebieg, ma opłaconą akcyzę, cło i podatek VAT, który po zakupie można odliczyć.

Zapraszamy do wizyty w naszym salonie w Gliwicach przy ulicy Kujawskiej 34!

Raj Auto Gliwice

Luksusowe, europejskie Mercedesy sprowadzane z Japonii charakteryzują się bardzo bogatym wyposażeniem, wyjątkowo niskim przebiegiem oraz nienagannym stanem technicznym.

Japończycy uważają bowiem, że posiadanie samochodu wyprodukowanego przez niemieckiego producenta  dowodzi o wysokim statusie materialnym. Dla podkreślenia swojej pozycji, Japończycy kupują auta z kierownicą po lewej stronie. Takie umiejscowienie kierownicy wynika z mody i jest dla Japończyka synonimem luksusu i nieprzeciętnej majętności właściciela, który mógł sobie pozwolić na sprowadzenie auta z Europy, ponosząc koszt wysokich opłat celnych.

Japonia to dobry kraj na zakup samochodu, za względu na bardzo restrykcyjne przepisy dotyczące stanu technicznego pojazdów. Przegląd jest tam długi, bardzo dokładny i drogi.

Niski przebieg  związany jest nie tylko z tym, iż Japończycy do pracy dojeżdżają metrem, ale właśnie z lokalizacją kierownicy niedostosowaną do ruchu lewostronnego obowiązującego w Kraju Kwitnącej Wiśni. Przejazd przez bramki na autostradzie czy parkingu wiąże się niewątpliwie ze stresem i dlatego Japończycy używają swoich luksusowych, europejskich aut jedynie do wypadów w czasie weekendów.

Nienaganny stan techniczny oferowanych przez nas Mercedesów to zarówno skutek pedantycznego dbania użytkownika o swoją luksusową limuzynę, jak i wynik obowiązku wykonania raz na dwa lata przeglądu technicznego, którego procedura jest wyjątkowo rygorystyczna. Warto też zauważyć, iż przebieg w sprowadzanych z Japonii Mercedesach nie budzi żadnych wątpliwości, gdyż uwiarygodniany jest poprzez tzw. dokument wywozowy. Powstaje on na podstawie oficjalnych wpisów w Ministerstwie Transportu i zawiera dokładny przebieg z dwóch ostatnich przeglądów.

Jeżeli chcesz się cieszyć z zakupu Mercedesa sprowadzonego z Japonii, prosimy o kontakt z naszą firmą.