Mercedes CLS 500 #Titanitrot #4B #HarmanKardon #Android

Mercedes CLS 500 Titanitrot

Na wszystkie sprzedawane przez nas samochody wystawiamy fakturę VAT 23% a podana cena jest kwotą BRUTTO. Rejestrując samochód na firmę zyskujesz 23% jego wartości. Kupujący zwolniony jest również z opłaty skarbowej. Wszystkie samochody są w pełni opłacone, oraz zarejestrowane.
Na sprzedaż Mercedes CLS 500. Samochód z bardzo szanowanym silnikiem 5.0 M113, skrzynią 7G Tronic, rzadkim kolorem TITANITROT, oraz nagłośnieniem Harman Kardon. CLS z wysoką notą aukcyjną- 4B!
W Polsce również po sprawdzeniu w renomowanym serwisie, gdzie były sprawdzane m.in:. wszelkie elementy nadwozia, podwozia, gumy, zawieszenie.
W pojeździe zamontowana stacja multimedialna z systemem Android. ( 2xUSB, SD, Bluetooth, sklep play itd..) które umożliwia korzystanie z pełnego zakresu polskich częstotliwości- w skrócie w pełni nowoczesne radio.
Cls został sprowadzony przez nas z Japonii z przebiegiem 47 tyś km. Jego śladowy przebieg potwierdza certyfikat wydany przez Japoński narodowy wydział transportowy. Podwozie w rewelacyjnym stanie, mechanicznie bez zarzutu- bardzo dobry stan jak na swój wiek.
Wyposażenie z VIN m. in:
– Nagłośnienie surround Harman Kardon
– Zawieszenie pneumatyczne Airmatic z regulacją wysokości
– Szyberdach uchylny i przesuwny elektrycznie
– Easy Entry, opcja ułatwionego wejścia do samochodu
– Zdalna tylna klapa bagażnika
– Automatyczna skrzynia biegów 7G- TRONIC
– Czujniki parkowania przód i tył PARKTRONIC
– Reflektory przednie BI-XENON
– Pakiet podwyższonej mocy chłodzenia
– Elektryczna tylna roleta
– Czterostrefowa klimatyzacja THERMOTRONIC
– Fotele przednie elektrycznie ustawne z pamięcią ustawień
– Grzane fotele przednie
– 2x Mocowanie fotelika dziecięcego Isofix
Na życzenie Klienta dowozimy samochód w dowolne miejsce w kraju. Koszt to 4 zł za kilometr. Na wszelkie pytania chętnie odpowiadam telefonicznie od godz. 8.00 do 19.00. Przed przyjazdem proszę koniecznie potwierdzić telefonicznie dostępność samochodu i umówić termin wizyty aby zapewnić sobie właściwą obsługę. Ze względu na ilość sprzedawanych przez nas samochodów Klienci umówieni mają pierwszeństwo w obsłudze.