Jaguar XJ-S SPORT

Jaguar  XJ-S SPORT

Witam Serdecznie.
Samochód marki : Jaguar XJ-S sport
Rok produkcji: 1991
sprowadzony do Polski w roku: 2004- 11
poj. : 3980
Przebieg: 51400km
Vin: SAJJNAED4EK181338

Rok Produkcji 1991 a sprowadzony do Polski w roku 2004. Unikat na skalę kraju. Bardzo zadbany w oryginalnym wiśniowym kolorze nadwozia. Cały czas garażowany w związku z czym nie ma mowy o żadnej korozji.

Samochód posiada wyposażenie:

* Elektryczne szyby przednie
* Wspomaganie kierownicy
* Alarm
* Centralny zamek
* Tapicerka skórzana
* Elektrycznie ustawiane fotele
* Radio fabryczne
* Wiele innych atrakcyjnych funkcji i dodatków

Przepiękny egzemplarz. Taki tylko u Nas!

Kwota brutto. Cena obejmuje wszystkie opłaty (cło, akcyza oraz pełny podatek 23% VAT).

Zapraszamy do  naszego Salonu Raj Auto w Gliwicach ul. Kujawska 34.

Raj Auto Gliwice

Luksusowe, europejskie Mercedesy sprowadzane z Japonii charakteryzują się bardzo bogatym wyposażeniem, wyjątkowo niskim przebiegiem oraz nienagannym stanem technicznym.

Japończycy uważają bowiem, że posiadanie samochodu wyprodukowanego przez niemieckiego producenta  dowodzi o wysokim statusie materialnym. Dla podkreślenia swojej pozycji, Japończycy kupują auta z kierownicą po lewej stronie. Takie umiejscowienie kierownicy wynika z mody i jest dla Japończyka synonimem luksusu i nieprzeciętnej majętności właściciela, który mógł sobie pozwolić na sprowadzenie auta z Europy, ponosząc koszt wysokich opłat celnych.

Japonia to dobry kraj na zakup samochodu, za względu na bardzo restrykcyjne przepisy dotyczące stanu technicznego pojazdów. Przegląd jest tam długi, bardzo dokładny i drogi.

Niski przebieg  związany jest nie tylko z tym, iż Japończycy do pracy dojeżdżają metrem, ale właśnie z lokalizacją kierownicy niedostosowaną do ruchu lewostronnego obowiązującego w Kraju Kwitnącej Wiśni. Przejazd przez bramki na autostradzie czy parkingu wiąże się niewątpliwie ze stresem i dlatego Japończycy używają swoich luksusowych, europejskich aut jedynie do wypadów w czasie weekendów.

Nienaganny stan techniczny oferowanych przez nas Mercedesów to zarówno skutek pedantycznego dbania użytkownika o swoją luksusową limuzynę, jak i wynik obowiązku wykonania raz na dwa lata przeglądu technicznego, którego procedura jest wyjątkowo rygorystyczna. Warto też zauważyć, iż przebieg w sprowadzanych z Japonii Mercedesach nie budzi żadnych wątpliwości, gdyż uwiarygodniany jest poprzez tzw. dokument wywozowy. Powstaje on na podstawie oficjalnych wpisów w Ministerstwie Transportu i zawiera dokładny przebieg z dwóch ostatnich przeglądów.

Jeżeli chcesz się cieszyć z zakupu Mercedesa sprowadzonego z Japonii, prosimy o kontakt z naszą firmą.