Mercedes-Benz S350

Mercedes-Benz S350

Mercedesy z Japonii importowane przez firmę Raj Auto charakteryzują się nienagannym stanem technicznym, niskimi udokumentowanymi przebiegami oraz bogatym, luksusowym wyposażeniem. Są to bardzo zadbane wersje, produkowane na indywidualne zamówienie.

Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż tego pięknego, czarnego Mercedesa S350 sprowadzonego przez nas z Japonii.
Egzemplarz ten pochodzi od pierwszego właściciela i ma niski, udokumentowany przebieg.
Karoseria samochodu w perfekcyjnym stanie, zero najmniejszych oznak korozji.
Wewnątrz niesamowicie zadbany, w samochodzie nie było palone, skóry piękne, wszystko jest sprawne.
Bardzo bogate wyposażenie jest typowe dla S-klasy a w tym przypadku obejmuje m.in. podgrzewane przednie fotele, podgrzewaną kierownicę, pompowane oparcia foteli z przodu w okolicach lędźwi, elektryczny szyberdach, elektryczną roletę tylnej szyby, zagłówki tylnej kanapy opuszczane z przycisku… itd.
Swego rodzaju ciekawostkę stanowią delikatne modyfikacje takie jak dokładki zderzaków, dokładki progów, lotka na tylnej pokrywie bagażnika i końcówki układu wydechowego firmy WALD. (Emblemat na tylnej klapie sugeruje S500 ale to tylko japońska ‘fanaberia’ 🙂
Samochód z pełnym wyposażeniem fabrycznym!
Można by wiele pisać ale najlepiej zobaczyć ten egzemplarz!

Raj Auto Gliwice

Luksusowe, europejskie Mercedesy sprowadzane z Japonii charakteryzują się bardzo bogatym wyposażeniem, wyjątkowo niskim przebiegiem oraz nienagannym stanem technicznym.

Japończycy uważają bowiem, że posiadanie samochodu wyprodukowanego przez niemieckiego producenta  dowodzi o wysokim statusie materialnym. Dla podkreślenia swojej pozycji, Japończycy kupują auta z kierownicą po lewej stronie. Takie umiejscowienie kierownicy wynika z mody i jest dla Japończyka synonimem luksusu i nieprzeciętnej majętności właściciela, który mógł sobie pozwolić na sprowadzenie auta z Europy, ponosząc koszt wysokich opłat celnych.

Japonia to dobry kraj na zakup samochodu, za względu na bardzo restrykcyjne przepisy dotyczące stanu technicznego pojazdów. Przegląd jest tam długi, bardzo dokładny i drogi.

Niski przebieg  związany jest nie tylko z tym, iż Japończycy do pracy dojeżdżają metrem, ale właśnie z lokalizacją kierownicy niedostosowaną do ruchu lewostronnego obowiązującego w Kraju Kwitnącej Wiśni. Przejazd przez bramki na autostradzie czy parkingu wiąże się niewątpliwie ze stresem i dlatego Japończycy używają swoich luksusowych, europejskich aut jedynie do wypadów w czasie weekendów.

Jeżeli chcesz się cieszyć z zakupu Mercedesa sprowadzonego z Japonii, prosimy o kontakt z naszą firmą.

NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI I E-MAILE! MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ!

Posiadamy Japońskie certyfikaty potwierdzające przebiegi sprowadzanych przez nas samochodów.
Samochód ma opłaconą akcyzę, cło oraz VAT który po zakupie można odliczyć. (gotowy do rejestracji)

Przyjmujemy zamówienia na samochody z Japonii według indywidualnych oczekiwań. (samochody przygotowane do rejestracji). Realizujemy zamówienia na samochody kultowych marek i modeli w perfekcyjnym stanie, z kierownicą po lewej stronie.