DODGE RAM WAGON

DODGE RAM WAGON

Samochody z Japonii importowane przez firmę Raj Auto charakteryzują się nienagannym stanem technicznym, niskimi udokumentowanymi przebiegami oraz bogatym, luksusowym wyposażeniem. Są to bardzo zadbane wersje, produkowane na indywidualne zamówienie.

Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż niezwykły samochód jakim jest Dodge Ram z 1997r.
Samochód pochodzi z rynku Japońskiego dlatego może się pochwalić dobrym stanem i niskim przebiegiem potwierdzonym Japońskim certyfikatem wydanym przez tamtejszy Narodowy Wydział Transportu.
Dodge w komfortowych warunkach przewiezie 7 osób i sporo bagażu.
Elektrycznie składane fotele formują się w wspaniałe miejsce do spania.
Środkowe fotele są obracane tak aby podróżujący mogli swobodnie się komunikować i jeszcze bardziej cieszyć się wspólną jazdą.
Wszystkie okna wyposażone w rolety dające komfort i prywatność.
W samochodzie zabudowano TV, który można doposażyć w dowolne urządzenia multimedialne (jak na foto).
Dodge jest niesamowicie przestronny, bardzo komfortowy i doskonale się prowadzi, nie brak mu przy tym mocy.
Silnik benzynowy bardzo dobrze nadaje się do zamontowania instalacji LPG!

Na wszelkie pytania chętnie odpowiadam telefonicznie a zainteresowanych zapraszam do wizyty w naszym renomowanym salonie w Gliwicach przy ulicy Kujawskiej 34.

JUŻ WKRÓTCE W SALONIE!

Raj Auto Gliwice

Luksusowe, europejskie samochody sprowadzane z Japonii charakteryzują się bardzo bogatym wyposażeniem, wyjątkowo niskim przebiegiem oraz nienagannym stanem technicznym.

Japończycy uważają bowiem, że posiadanie samochodu wyprodukowanego przez niemieckiego producenta  dowodzi o wysokim statusie materialnym. Dla podkreślenia swojej pozycji, Japończycy kupują auta z kierownicą po lewej stronie. Takie umiejscowienie kierownicy wynika z mody i jest dla Japończyka synonimem luksusu i nieprzeciętnej majętności właściciela, który mógł sobie pozwolić na sprowadzenie auta z Europy, ponosząc koszt wysokich opłat celnych.

Japonia to dobry kraj na zakup samochodu, za względu na bardzo restrykcyjne przepisy dotyczące stanu technicznego pojazdów. Przegląd jest tam długi, bardzo dokładny i drogi.

Niski przebieg  związany jest nie tylko z tym, iż Japończycy do pracy dojeżdżają metrem, ale właśnie z lokalizacją kierownicy niedostosowaną do ruchu lewostronnego obowiązującego w Kraju Kwitnącej Wiśni. Przejazd przez bramki na autostradzie czy parkingu wiąże się niewątpliwie ze stresem i dlatego Japończycy używają swoich luksusowych, europejskich aut jedynie do wypadów w czasie weekendów.

Nienaganny stan techniczny oferowanych przez nas samochodów to zarówno skutek pedantycznego dbania użytkownika o swoją luksusową limuzynę, jak i wynik obowiązku wykonania raz na dwa lata przeglądu technicznego, którego procedura jest wyjątkowo rygorystyczna. Warto też zauważyć, iż przebieg w sprowadzanych z Japonii samochodach nie budzi żadnych wątpliwości, gdyż uwiarygodniany jest poprzez tzw. dokument wywozowy. Powstaje on na podstawie oficjalnych wpisów w Ministerstwie Transportu i zawiera dokładny przebieg z dwóch ostatnich przeglądów.

Jeżeli chcesz się cieszyć z zakupu samochodu sprowadzonego z Japonii, prosimy o kontakt z naszą firmą.