Mercedes-Benz S550 Long

Mercedes-Benz S550 Long

Mercedesy z Japonii, samochody z Japonii importowane przez firmę Raj Auto charakteryzują się nienagannym stanem technicznym, niskimi udokumentowanymi przebiegami oraz bogatym, luksusowym wyposażeniem. Są to bardzo zadbane wersje, produkowane na indywidualne zamówienie.

Mamy przyjemność zaoferować na sprzedaż tego pięknego Mercedesa S500 W221 w wersji Long świeżo sprowadzonego z Japonii.
Egzemplarz ten wyszedł z fabryki z datą: 2006-06-12r – jest w idealnym stanie.
Lakier OBSIDIAN BLACK robi niesamowite wrażenie, na całym samochodzie oryginalny, żadnych wad lakierniczych, auto bezwypadkowe – udostępniamy miernik lakieru, stanowisko do sprawdzenia pojazdu, zgadzamy się na sprawdzenie w dowolnym serwisie Mercedesa.
Ocena aukcyjna to 4,5 i B – oryginalna karta aukcyjna dla Kupującego – nie zaznaczono żadnych wad i taki jest stan samochodu.
Ten piękny S500 może pochwalić się bardzo niskim przebiegiem (niecałe 78 tyś. km!) do tego jest znakomicie wyposażony co na pewno doceni każdy zainteresowany.
Do samochodu dołączona jest oryginalna książka serwisowa z regularnymi wpisami przeglądów w ASO Mercedes do 2018r oraz dwa oryginalne kluczyki.

Jesteś zainteresowany? ZADZWOŃ! Na wszelkie pytania 24/dobę odpowie nasz specjalista Tomasz pod numerem 666 555 736.

Stan zweryfikowany w autoryzowanym Bosch Car Service – jest gotowy do wyjazdu z salonu w dniu zakupu!
Zapraszamy do obejrzenia tego pięknego egzemplarza w naszym renomowanym i cenionym salonie w Gliwicach przy ulicy Kujawskiej 34!

 

Stan samochodu zostanie zweryfikowany a sam samochód przejdzie serwis w autoryzowanym Bosch Car Service – będzie gotowy do wyjazdu z salonu w dniu zakupu!
Zapraszamy do obejrzenia tego pięknego egzemplarza w naszym renomowanym i cenionym salonie w Gliwicach przy ulicy Kujawskiej 34!

 

Przyjmujemy zamówienia na samochody według indywidualnych oczekiwań (samochody przygotowane do rejestracji). Realizujemy zamówienia na samochody kultowych marek i modeli w perfekcyjnym stanie.

Zapraszamy do naszego salonu w Gliwicach przy ulicy Kujawskiej 34!

Raj Auto Gliwice

Luksusowe, europejskie Mercedesy sprowadzane z Japonii charakteryzują się bardzo bogatym wyposażeniem, wyjątkowo niskim przebiegiem oraz nienagannym stanem technicznym.

Japończycy uważają bowiem, że posiadanie samochodu wyprodukowanego przez niemieckiego producenta  dowodzi o wysokim statusie materialnym. Dla podkreślenia swojej pozycji, Japończycy kupują auta z kierownicą po lewej stronie. Takie umiejscowienie kierownicy wynika z mody i jest dla Japończyka synonimem luksusu i nieprzeciętnej majętności właściciela, który mógł sobie pozwolić na sprowadzenie auta z Europy, ponosząc koszt wysokich opłat celnych.

Japonia to dobry kraj na zakup samochodu, za względu na bardzo restrykcyjne przepisy dotyczące stanu technicznego pojazdów. Przegląd jest tam długi, bardzo dokładny i drogi.

Nienaganny stan techniczny oferowanych przez nas Mercedesów to zarówno skutek pedantycznego dbania użytkownika o swoją luksusową limuzynę, jak i wynik obowiązku wykonania raz na dwa lata przeglądu technicznego, którego procedura jest wyjątkowo rygorystyczna.

Warto też zauważyć, iż przebieg w sprowadzanych z Japonii Mercedesach nie budzi żadnych wątpliwości, gdyż uwiarygodniany jest poprzez tzw. dokument wywozowy. Powstaje on na podstawie oficjalnych wpisów w Ministerstwie Transportu i zawiera dokładny przebieg z dwóch ostatnich przeglądów.

Jeżeli chcesz się cieszyć z zakupu Mercedesa sprowadzonego z Japonii, prosimy o kontakt z naszą firmą.