Audi S8 V10

Audi S8 V10

Samochody z Japonii importowane przez firmę Raj Auto charakteryzują się nienagannym stanem technicznym, niskimi udokumentowanymi przebiegami oraz bogatym, luksusowym wyposażeniem. Są to bardzo zadbane wersje, produkowane na indywidualne zamówienie.

Mamy niebywałą przyjemność zaoferować na sprzedaż piękne Audi S8 D3 sprowadzone przez naszą firmę z Japonii.
Audi napędza silnik 5.2 V10 o mocy 450KM, która równomiernie rozkłada się na cztery koła (Quattro) z nowymi oponami zimowymi Michelin Pilot Alpin 255/40R20 a hamowana jest nowymi hamulcami ceramicznymi przód i tył.
Samochód zachwyca swoim stanem, wyposażeniem jak i aranżacją wnętrza – piękny egzemplarz z szarą skorą i podsufitką w alkantarze do tego z wykończeniem w carbonie.

Audi przeszło kompleksowy przegląd w Autoryzowanym Bosch Car Service i wymieniono:
– filtr oleju i olej (Castrol Edge)
– filtry powietrza i filtr kabinowy
– płyn hamulcowy
– olej w skrzyni biegów
– olej w przednim i tylnym moście
– łączniki stabilizatora przedniej osi
(na wszystko stosowny rachunek opiewający z nowymi oponami na ponad 8,5 tyś PLN)

W samochodzie dwa oryginalne komplety dywaników:
– letnie, materiałowe w kolorze tapicerki (na zdjęciach)
– zimowe (nowe) gumowe, czarne (w bagażniku)

Nasze S8 nie wymaga absolutnie żadnych nakładów finansowych i jest gotowe do wyjazdu w dniu zakupu.

Serdecznie polecam!

Raj Auto Gliwice

Luksusowe, europejskie samochody sprowadzane z Japonii charakteryzują się bardzo bogatym wyposażeniem, wyjątkowo niskim przebiegiem oraz nienagannym stanem technicznym.

Japończycy uważają bowiem, że posiadanie samochodu wyprodukowanego przez niemieckiego producenta  dowodzi o wysokim statusie materialnym. Dla podkreślenia swojej pozycji, Japończycy kupują auta z kierownicą po lewej stronie. Takie umiejscowienie kierownicy wynika z mody i jest dla Japończyka synonimem luksusu i nieprzeciętnej majętności właściciela, który mógł sobie pozwolić na sprowadzenie auta z Europy, ponosząc koszt wysokich opłat celnych.

Japonia to dobry kraj na zakup samochodu, za względu na bardzo restrykcyjne przepisy dotyczące stanu technicznego pojazdów. Przegląd jest tam długi, bardzo dokładny i drogi.

Niski przebieg  związany jest nie tylko z tym, iż Japończycy do pracy dojeżdżają metrem, ale właśnie z lokalizacją kierownicy niedostosowaną do ruchu lewostronnego obowiązującego w Kraju Kwitnącej Wiśni. Przejazd przez bramki na autostradzie czy parkingu wiąże się niewątpliwie ze stresem i dlatego Japończycy używają swoich luksusowych, europejskich aut jedynie do wypadów w czasie weekendów.

Nienaganny stan techniczny oferowanych przez nas samochodów to zarówno skutek pedantycznego dbania użytkownika o swoją luksusową limuzynę, jak i wynik obowiązku wykonania raz na dwa lata przeglądu technicznego, którego procedura jest wyjątkowo rygorystyczna. Warto też zauważyć, iż przebieg w sprowadzanych z Japonii samochodach nie budzi żadnych wątpliwości, gdyż uwiarygodniany jest poprzez tzw. dokument wywozowy. Powstaje on na podstawie oficjalnych wpisów w Ministerstwie Transportu i zawiera dokładny przebieg z dwóch ostatnich przeglądów.

Jeżeli chcesz się cieszyć z zakupu samochodu sprowadzonego z Japonii, prosimy o kontakt z naszą firmą.