BMW 750Li

BMW 750Li

Samochody z Japonii importowane przez firmę Raj Auto charakteryzują się nienagannym stanem technicznym, niskimi udokumentowanymi przebiegami oraz bogatym, luksusowym wyposażeniem. Są to bardzo zadbane wersje, produkowane na indywidualne zamówienie.

Mamy przyjemność zaoferować BMW 750Li świeżo sprowadzone przez nas z Japonii od pierwszego właściciela.
Samochód może się pochwalić śladowym przebiegiem niecałych 63 tyś km!
Egzemplarz ten jest w znakomitym stanie, brak uszkodzeń, oryginalny lakier a wnętrze wręcz w doskonałej kondycji.
Ta ‘Siódemka’ (jak przystało na serię 7 w wersji LONG) jest świetnie wyposażona co zresztą widać na załączonych zdjęciach (lista wyposażenia poniżej)
Samochód po generalnej inspekcji w autoryzowanym Bosch Car Service – nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych.
Na BMW wystawimy fakturę VAT 23% a podana cena jest kwotą BRUTTO. Kupujący zwolniony jest również z opłaty skarbowej.

LEASING OPERACYJNY, FINANSOWY, POŻYCZKA LEASINGOWA, KREDYT.
BEZ GRANICY WIEKU SAMOCHODU!
(Tomasz Janikowski tel: 513 505 027 )

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny i poważne oferty – nie interesuje nas zamiana i nie negocjujemy cen przez telefon!

Kolor lakieru: TITANSILBER METALLIC (354)
Kolor tapicerki: LEDER NASCA SCHWARZ (U6SW)

Przyjmujemy i realizujemy zamówienia na samochody z Japonii według indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Każdy samochód jest gotowy do rejestracji: posiada certyfikat potwierdzający przebieg, ma opłaconą akcyzę, cło i podatek VAT, który po zakupie można odliczyć.

Zapraszamy do wizyty w naszym salonie w Gliwicach przy ulicy Kujawskiej 34!

Raj Auto Gliwice

Luksusowe, europejskie Mercedesy sprowadzane z Japonii charakteryzują się bardzo bogatym wyposażeniem, wyjątkowo niskim przebiegiem oraz nienagannym stanem technicznym.

Japończycy uważają bowiem, że posiadanie samochodu wyprodukowanego przez niemieckiego producenta  dowodzi o wysokim statusie materialnym. Dla podkreślenia swojej pozycji, Japończycy kupują auta z kierownicą po lewej stronie. Takie umiejscowienie kierownicy wynika z mody i jest dla Japończyka synonimem luksusu i nieprzeciętnej majętności właściciela, który mógł sobie pozwolić na sprowadzenie auta z Europy, ponosząc koszt wysokich opłat celnych.

Japonia to dobry kraj na zakup samochodu, za względu na bardzo restrykcyjne przepisy dotyczące stanu technicznego pojazdów. Przegląd jest tam długi, bardzo dokładny i drogi.

Niski przebieg  związany jest nie tylko z tym, iż Japończycy do pracy dojeżdżają metrem, ale właśnie z lokalizacją kierownicy niedostosowaną do ruchu lewostronnego obowiązującego w Kraju Kwitnącej Wiśni. Przejazd przez bramki na autostradzie czy parkingu wiąże się niewątpliwie ze stresem i dlatego Japończycy używają swoich luksusowych, europejskich aut jedynie do wypadów w czasie weekendów.

Nienaganny stan techniczny oferowanych przez nas Mercedesów to zarówno skutek pedantycznego dbania użytkownika o swoją luksusową limuzynę, jak i wynik obowiązku wykonania raz na dwa lata przeglądu technicznego, którego procedura jest wyjątkowo rygorystyczna. Warto też zauważyć, iż przebieg w sprowadzanych z Japonii Mercedesach nie budzi żadnych wątpliwości, gdyż uwiarygodniany jest poprzez tzw. dokument wywozowy. Powstaje on na podstawie oficjalnych wpisów w Ministerstwie Transportu i zawiera dokładny przebieg z dwóch ostatnich przeglądów.

Jeżeli chcesz się cieszyć z zakupu Mercedesa sprowadzonego z Japonii, prosimy o kontakt z naszą firmą.