BMW Z3 Hellrot

BMW Z3 Hellrot

Samochody z Japonii importowane przez firmę Raj Auto charakteryzują się nienagannym stanem technicznym, niskimi udokumentowanymi przebiegami oraz bogatym, luksusowym wyposażeniem. Są to bardzo zadbane wersje, produkowane na indywidualne zamówienie.

Mam do zaoferowania BMW Z3 z 1996 roku o przebiegu nieco ponad 100 tyś. km.
Samochód sprowadzony z Japonii z potwierdzeniem przebiegu (Certyfikat Eksportowy).
BMW wyposażone w doskonały silnik 1,9 o mocy 140 KM – w doskonałym stanie, zero najmniejszych wycieków, wygląda jakby dopiero opuścił fabrykę.
Wnętrze to specjalna edycja na 15-lecie BMW w Japonii, stąd jasny kolor wykończenia.
W samochodzie odświeżono powłokę lakierniczą w profesjonalnej lakierni Bosch Car Service.
Auto otrzymało również nowy dach, jest do niego również oryginalna, skórzana pokrywa która może być zakładana po jego rozłożeniu.

Na BMW wystawiona zostanie faktura VAT podana cena jest ceną BRUTTO i zawiera wszelkie opłaty – samochód gotowy do jazdy.
Na wszelkie pytania chętnie odpowiadam telefonicznie.

NIE INTERESUJE NAS ZAMIANA – WYŁĄCZNIE SPRZEDAŻ ZA GOTÓWKĘ LUB NA PRZELEW!

BMW dostępne w naszym renomowanym salonie w Gliwicach przy ulicy Kujawskiej 34.

Raj Auto Gliwice

Luksusowe, europejskie samochody sprowadzane z Japonii charakteryzują się bardzo bogatym wyposażeniem, wyjątkowo niskim przebiegiem oraz nienagannym stanem technicznym.

Japończycy uważają bowiem, że posiadanie samochodu wyprodukowanego przez niemieckiego producenta  dowodzi o wysokim statusie materialnym. Dla podkreślenia swojej pozycji, Japończycy kupują auta z kierownicą po lewej stronie. Takie umiejscowienie kierownicy wynika z mody i jest dla Japończyka synonimem luksusu i nieprzeciętnej majętności właściciela, który mógł sobie pozwolić na sprowadzenie auta z Europy, ponosząc koszt wysokich opłat celnych.

Japonia to dobry kraj na zakup samochodu, za względu na bardzo restrykcyjne przepisy dotyczące stanu technicznego pojazdów. Przegląd jest tam długi, bardzo dokładny i drogi.

Niski przebieg  związany jest nie tylko z tym, iż Japończycy do pracy dojeżdżają metrem, ale właśnie z lokalizacją kierownicy niedostosowaną do ruchu lewostronnego obowiązującego w Kraju Kwitnącej Wiśni.

Przejazd przez bramki na autostradzie czy parkingu wiąże się niewątpliwie ze stresem i dlatego Japończycy używają swoich luksusowych, europejskich aut jedynie do wypadów w czasie weekendów.

Nienaganny stan techniczny oferowanych przez nas samochodów to zarówno skutek pedantycznego dbania użytkownika o swoją luksusową limuzynę, jak i wynik obowiązku wykonania raz na dwa lata przeglądu technicznego, którego procedura jest wyjątkowo rygorystyczna.

Warto też zauważyć, iż przebieg w sprowadzanych z Japonii samochodach nie budzi żadnych wątpliwości, gdyż uwiarygodniany jest poprzez tzw. dokument wywozowy. Powstaje on na podstawie oficjalnych wpisów w Ministerstwie Transportu i zawiera dokładny przebieg z dwóch ostatnich przeglądów.

Jeżeli chcesz się cieszyć z zakupu samochodu sprowadzonego z Japonii, prosimy o kontakt z naszą firmą.