Mercedes Benz SL 500

Mercedes Benz SL 500

Mercedesy z Japonii importowane przez firmę Raj Auto charakteryzują się nienagannym stanem technicznym, niskimi udokumentowanymi przebiegami oraz bogatym, luksusowym wyposażeniem. Są to bardzo zadbane wersje, produkowane na indywidualne zamówienie.

Samochód posiada wyposażenie:
– ABS
– ASR (kontrola trakcji)
– Czujnik deszczu
– Czujniki parkowania tylne
– ESP (stabilizacja toru jazdy)
– Ogranicznik prędkości
– Podgrzewane przednie siedzenia
– Poduszki boczne przednie
– Światła przeciwmgielne
– Tempomat
– Wspomaganie kierownicy
– Alarm
– CD
– Czujnik zmierzchu
– Elektrochromatyczne lusterka boczne
– Elektrycznie ustawiane fotele
– Immobilizer
– Komputer pokładowy
– Podgrzewana przednia szyba
– Poduszka powietrzna kierowcy
– Światła Xenonowe
– Alufelgi
– Centralny zamek
– Czujniki parkowania przednie
– Elektryczne szyby przednie
– Elektrycznie ustawiane lusterka
– Klimatyzacja automatyczna
– Podgrzewane lusterka boczne
– Poduszka powietrzna pasażera
– Tapicerka skórzana
– Wielofunkcyjna kierownica

Samochód sprowadzany z Japonii.
Cena za tak piękny,sprowadzony i po opłatach samochodu

Kwota zawiera opłaty ( cło, akcyza oraz pełny 23% Vat )

Raj Auto Gliwice

Luksusowe, europejskie Mercedesy sprowadzane z Japonii charakteryzują się bardzo bogatym wyposażeniem, wyjątkowo niskim przebiegiem oraz nienagannym stanem technicznym.

Japończycy uważają bowiem, że posiadanie samochodu wyprodukowanego przez niemieckiego producenta  dowodzi o wysokim statusie materialnym. Dla podkreślenia swojej pozycji, Japończycy kupują auta z kierownicą po lewej stronie. Takie umiejscowienie kierownicy wynika z mody i jest dla Japończyka synonimem luksusu i nieprzeciętnej majętności właściciela, który mógł sobie pozwolić na sprowadzenie auta z Europy, ponosząc koszt wysokich opłat celnych.

Japonia to dobry kraj na zakup samochodu, za względu na bardzo restrykcyjne przepisy dotyczące stanu technicznego pojazdów. Przegląd jest tam długi, bardzo dokładny i drogi.

Niski przebieg  związany jest nie tylko z tym, iż Japończycy do pracy dojeżdżają metrem, ale właśnie z lokalizacją kierownicy niedostosowaną do ruchu lewostronnego obowiązującego w Kraju Kwitnącej Wiśni. Przejazd przez bramki na autostradzie czy parkingu wiąże się niewątpliwie ze stresem i dlatego Japończycy używają swoich luksusowych, europejskich aut jedynie do wypadów w czasie weekendów.

Nienaganny stan techniczny oferowanych przez nas Mercedesów to zarówno skutek pedantycznego dbania użytkownika o swoją luksusową limuzynę, jak i wynik obowiązku wykonania raz na dwa lata przeglądu technicznego, którego procedura jest wyjątkowo rygorystyczna. Warto też zauważyć, iż przebieg w sprowadzanych z Japonii Mercedesach nie budzi żadnych wątpliwości, gdyż uwiarygodniany jest poprzez tzw. dokument wywozowy. Powstaje on na podstawie oficjalnych wpisów w Ministerstwie Transportu i zawiera dokładny przebieg z dwóch ostatnich przeglądów.

Jeżeli chcesz się cieszyć z zakupu Mercedesa sprowadzonego z Japonii, prosimy o kontakt z naszą firmą.