Mercedes-Benz E240

Mercedes-Benz E240

Mercedesy z Japonii importowane przez firmę Raj Auto charakteryzują się nienagannym stanem technicznym, niskimi udokumentowanymi przebiegami oraz bogatym, luksusowym wyposażeniem. Są to bardzo zadbane wersje, produkowane na indywidualne zamówienie.

Bardzo bogate wyposażenie:
ABS
Elektrycznie ustawiane lusterka
Poduszka powietrzna pasażera
Alufelgi
Elektrochromatyczne lusterka boczne
Komputer pokładowy
Poduszki boczne tylne
Światła Xenonowe
Centralny zamek
Immobilizer
Radio fabryczne
ASR (kontrola trakcji)
ESP (stabilizacja toru jazdy)
Podgrzewane przednie siedzenia
Relingi dachowe
Tapicerka skórzana
Elektryczne szyby przednie
Poduszka powietrzna kierowcy
Wspomaganie kierownicy
Czujnik deszczu
Klimatyzacja manualna
Poduszki boczne przednie
Światła przeciwmgielne

Auto sprowadzone z Japonii,jest w stanie idealnym, pedantycznie utrzymane.
Żaden element nie był lakierowany.
W 100% oryginalny lakier, brak śladów korozji.
Kolor Srebrny!

Przebieg potwierdzony japońskim certyfikatem eksportowym oraz książką serwisową.

Raj Auto Gliwice

Luksusowe, europejskie Mercedesy sprowadzane z Japonii charakteryzują się bardzo bogatym wyposażeniem, wyjątkowo niskim przebiegiem oraz nienagannym stanem technicznym.

Japończycy uważają bowiem, że posiadanie samochodu wyprodukowanego przez niemieckiego producenta  dowodzi o wysokim statusie materialnym. Dla podkreślenia swojej pozycji, Japończycy kupują auta z kierownicą po lewej stronie. Takie umiejscowienie kierownicy wynika z mody i jest dla Japończyka synonimem luksusu i nieprzeciętnej majętności właściciela, który mógł sobie pozwolić na sprowadzenie auta z Europy, ponosząc koszt wysokich opłat celnych.

Japonia to dobry kraj na zakup samochodu, za względu na bardzo restrykcyjne przepisy dotyczące stanu technicznego pojazdów. Przegląd jest tam długi, bardzo dokładny i drogi.

Niski przebieg  związany jest nie tylko z tym, iż Japończycy do pracy dojeżdżają metrem, ale właśnie z lokalizacją kierownicy niedostosowaną do ruchu lewostronnego obowiązującego w Kraju Kwitnącej Wiśni. Przejazd przez bramki na autostradzie czy parkingu wiąże się niewątpliwie ze stresem i dlatego Japończycy używają swoich luksusowych, europejskich aut jedynie do wypadów w czasie weekendów.

Nienaganny stan techniczny oferowanych przez nas Mercedesów to zarówno skutek pedantycznego dbania użytkownika o swoją luksusową limuzynę, jak i wynik obowiązku wykonania raz na dwa lata przeglądu technicznego, którego procedura jest wyjątkowo rygorystyczna. Warto też zauważyć, iż przebieg w sprowadzanych z Japonii Mercedesach nie budzi żadnych wątpliwości, gdyż uwiarygodniany jest poprzez tzw. dokument wywozowy. Powstaje on na podstawie oficjalnych wpisów w Ministerstwie Transportu i zawiera dokładny przebieg z dwóch ostatnich przeglądów.

Jeżeli chcesz się cieszyć z zakupu Mercedesa sprowadzonego z Japonii, prosimy o kontakt z naszą firmą.