BMW 645 Cabrio

BMW 645 Cabrio

Samochody z Japonii importowane przez firmę Raj Auto charakteryzują się nienagannym stanem technicznym, niskimi udokumentowanymi przebiegami oraz bogatym, luksusowym wyposażeniem. Są to bardzo zadbane wersje, produkowane na indywidualne zamówienie.

Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż wyjątkowy egzemplarz BMW 645i z 2004r o przebiegu niecałych 94 tyś km.
Nasze BMW może pochwalić się świetnym stanem, pięknym (fabrycznym) lakierem BLACK SAPPHIRE METALLIC (475) oraz tapicerką w kolorze LEDER PEARL/LEDER PRECISION/CREAMBE (LEGE) doskonale dopełniającą wygląd tego auta.
Oryginalne, 19sto calowe felgi ‘BMW Individual’ dodają charakteru i uroku temu egzemplarzowi.
Dach kabrioletu jest w doskonałym, fabrycznym wręcz stanie
Samochód jest obniżony co wygląda znakomicie ale również dobrze wpływa na prowadzenie.
BMW zostało przez nas sprowadzone z Japonii od pierwszego właściciela i ma oryginalny, potwierdzony przebieg!
To wyjątkowy samochód i czeka na wyjątkowego klienta!
Serdecznie zapraszam do naszego salonu w Gliwicach przy ulicy Kujawskiej 34!

POMAGAMY W FINANSOWANIU ZAKUPU SPRZEDAWANYCH PRZEZ NAS SAMOCHODÓW – ZADZWOŃ I ZAPYTAJ!

Raj Auto Gliwice

Luksusowe, europejskie samochody sprowadzane z Japonii charakteryzują się bardzo bogatym wyposażeniem, wyjątkowo niskim przebiegiem oraz nienagannym stanem technicznym.

Japończycy uważają bowiem, że posiadanie samochodu wyprodukowanego przez niemieckiego producenta  dowodzi o wysokim statusie materialnym. Dla podkreślenia swojej pozycji, Japończycy kupują auta z kierownicą po lewej stronie. Takie umiejscowienie kierownicy wynika z mody i jest dla Japończyka synonimem luksusu i nieprzeciętnej majętności właściciela, który mógł sobie pozwolić na sprowadzenie auta z Europy, ponosząc koszt wysokich opłat celnych.

Japonia to dobry kraj na zakup samochodu, za względu na bardzo restrykcyjne przepisy dotyczące stanu technicznego pojazdów. Przegląd jest tam długi, bardzo dokładny i drogi.

Niski przebieg  związany jest nie tylko z tym, iż Japończycy do pracy dojeżdżają metrem, ale właśnie z lokalizacją kierownicy niedostosowaną do ruchu lewostronnego obowiązującego w Kraju Kwitnącej Wiśni. Przejazd przez bramki na autostradzie czy parkingu wiąże się niewątpliwie ze stresem i dlatego Japończycy używają swoich luksusowych, europejskich aut jedynie do wypadów w czasie weekendów.

Nienaganny stan techniczny oferowanych przez nas samochodów to zarówno skutek pedantycznego dbania użytkownika o swoją luksusową limuzynę, jak i wynik obowiązku wykonania raz na dwa lata przeglądu technicznego, którego procedura jest wyjątkowo rygorystyczna. Warto też zauważyć, iż przebieg w sprowadzanych z Japonii samochodach nie budzi żadnych wątpliwości, gdyż uwiarygodniany jest poprzez tzw. dokument wywozowy. Powstaje on na podstawie oficjalnych wpisów w Ministerstwie Transportu i zawiera dokładny przebieg z dwóch ostatnich przeglądów.

Jeżeli chcesz się cieszyć z zakupu samochodu sprowadzonego z Japonii, prosimy o kontakt z naszą firmą.