BMW 740i

BMW 740L

Samochody z Japonii importowane przez firmę Raj Auto charakteryzują się nienagannym stanem technicznym, niskimi udokumentowanymi przebiegami oraz bogatym, luksusowym wyposażeniem. Są to bardzo zadbane wersje, produkowane na indywidualne zamówienie.

Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż piękne, granatowe BMW 740 świeżo sprowadzone przez nas z Japonii.
BMW zachwyca oryginalnym, pięknym lakierem IMPERIALBLAU BRILLANTEFFEKT METALLIC. Auto w idealnym stanie – uzyskało najwyższe noty na aukcji.
BMW wyprodukowano 17 lutego 2009 roku i od tamtej pory samochód przejechał nieco ponad 50 tyś km.
Autentyczność przebiegu potwierdza Certyfikat Eksportowy z Japonii.
Samochód świetnie wyposażony:

– ZINTEGROWANE AKTYWNE WSPOMAGANIE
– SYSTEM ALARMOWY
– AUTOMATYCZNA TYLNA KLAPA BAGAŻNIKA
– COMFORT ACCESS
– ELEKTRYCZNE DOMYKANIE WSZYSTKICH DRZWI
– KAMERA COFANIA
– ELEKTRYCZNY SZYBERDACH
– ELEKTRYCZNE ROLETY W TYLNYCH DRZWIACH I TYLNEJ SZYBIE
– WELUROWE DYWANIKI
– ELEKTROCHROMATYCZNE LUSTERKA BOCZNE I WSTECZNE
– FOTELE ELKTRYCZNIE REGULOWAME Z PAMIĘCIĄ
– PODGRZEWANE PRZEDNIE FOTELE
– PODGRZEWANA TYLNA KANAPA
– WYKOŃCZENIE W DREWNIE – ANTRACYT
– PDC – CZUJNIKI PARKOWANIA PRZÓD / TYŁ
– BLUETOOTH
– Nagłośnienie HI-FI
– AUTOMATYCZNE zamykanie po ruszeniu
itd…
Podana cena jest ceną Brutto – na samochód wystawiamy fakturę VAT 23%!

BMW dostępne w naszym renomowanym salonie w Gliwicach przy ulicy Kujawskiej 34.
Na wszelkie pytania chętnie odpowiadamy telefonicznie pod jednym z podanych numerów.

Raj Auto Gliwice

Luksusowe, europejskie samochody sprowadzane z Japonii charakteryzują się bardzo bogatym wyposażeniem, wyjątkowo niskim przebiegiem oraz nienagannym stanem technicznym.

Japończycy uważają bowiem, że posiadanie samochodu wyprodukowanego przez niemieckiego producenta  dowodzi o wysokim statusie materialnym. Dla podkreślenia swojej pozycji, Japończycy kupują auta z kierownicą po lewej stronie. Takie umiejscowienie kierownicy wynika z mody i jest dla Japończyka synonimem luksusu i nieprzeciętnej majętności właściciela, który mógł sobie pozwolić na sprowadzenie auta z Europy, ponosząc koszt wysokich opłat celnych.

Japonia to dobry kraj na zakup samochodu, za względu na bardzo restrykcyjne przepisy dotyczące stanu technicznego pojazdów. Przegląd jest tam długi, bardzo dokładny i drogi.

Niski przebieg  związany jest nie tylko z tym, iż Japończycy do pracy dojeżdżają metrem, ale właśnie z lokalizacją kierownicy niedostosowaną do ruchu lewostronnego obowiązującego w Kraju Kwitnącej Wiśni. Przejazd przez bramki na autostradzie czy parkingu wiąże się niewątpliwie ze stresem i dlatego Japończycy używają swoich luksusowych, europejskich aut jedynie do wypadów w czasie weekendów.

Nienaganny stan techniczny oferowanych przez nas samochodów to zarówno skutek pedantycznego dbania użytkownika o swoją luksusową limuzynę, jak i wynik obowiązku wykonania raz na dwa lata przeglądu technicznego, którego procedura jest wyjątkowo rygorystyczna. Warto też zauważyć, iż przebieg w sprowadzanych z Japonii samochodach nie budzi żadnych wątpliwości, gdyż uwiarygodniany jest poprzez tzw. dokument wywozowy. Powstaje on na podstawie oficjalnych wpisów w Ministerstwie Transportu i zawiera dokładny przebieg z dwóch ostatnich przeglądów.

Jeżeli chcesz się cieszyć z zakupu samochodu sprowadzonego z Japonii, prosimy o kontakt z naszą firmą.