Mercedes SL350 #Wald #K55 wydech #Skrecanefelgi

Mercedes SL 350

Na wszystkie sprzedawane przez nas samochody wystawiamy fakturę VAT 23% a podana cena jest kwotą BRUTTO. Rejestrując samochód na firmę zyskujesz 23% jego wartości. Kupujący zwolniony jest również z opłaty skarbowej.

Na sprzedaż Mercedes SL350 sprowadzony z Japonii. Auto w lakierze OBSIDIAN BLACK

Samochód doposażony w pakiet Wald, który obejmuje tylny spojler Black Series Look, zderzak Wald, oraz wydech Kleeman k55 .

Samochód wyprodukowany w 2003 roku odkąd przejechał zaledwie 47 tys km (przebieg udokumentowany Certyfikatem Eksportowym Japonii).

W Polsce z kolei samochód po sprawdzeniu serwisowym w renomowanym serwisie, wymieniono m.in:. obydwa akumulatory, poduszka skrzynii. Karoseria w bardzo dobrym stanie, środek wyjątkowo zadbany, podwozie bez wycieków i rdzy.

Serdecznie zapraszam do zakupu.

Wyposażenie z VIN, m.in:.

– Automatyczna 5 biegowa skrzynia

– Dekory w drewnie kasztanowym

– Radio Command

– Zmieniarka CD 6 płytowa

– Ogrzewanie foteli

– Elektrycznie sterowane fotele z pamięcią ustawień

– 2 Cupholdery

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą na której mamy wszystkie samochody sprowadzone z Japonii ,aktualne i świeżo zakupione.

https://mercedesyzjaponii.pl/oferta/aktualne/

 

Na wszelkie pytania chętnie odpowiadam telefonicznie od godz. 8.00 do 17.00. Przed przyjazdem proszę koniecznie potwierdzić telefonicznie dostępność samochodu i umówić termin wizyty aby zapewnić sobie właściwą obsługę. Ze względu na ilość sprzedawanych przez nas samochodów Klienci umówieni mają pierwszeństwo w obsłudze.