Mercedes S500L Brabus

Mercedes S500L Brabus

Mercedesy z Japonii, samochody z Japonii importowane przez firmę Raj Auto charakteryzują się nienagannym stanem technicznym, niskimi udokumentowanymi przebiegami oraz bogatym, luksusowym wyposażeniem. Są to bardzo zadbane wersje, produkowane na indywidualne zamówienie.

Witam serdecznie!
Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż tego pięknego, czarnego Mercedesa S500L, który został przez nas sprowadzony z Japonii.
Mercedes pochodzi od pierwszego właściciela i ma niesamowicie niski, udokumentowany przebieg niecałych 80 tyś km.
Egzemplarz ten został wyprodukowany w lutym 2004r.
Karoseria samochodu w perfekcyjnym stanie, zero najmniejszych oznak korozji – również na podwoziu.
Wszystko w aucie sprawne.
Wnętrze we wprost salonowym stanie.
Swego rodzaju ciekawostkę stanowi pakiet stylizacyjny Brabus obejmujący zderzaki, emblematy oraz imponujące 19sto calowe felgi.
Bardzo bogate wyposażenie jest typowe dla S-klasy a w tym przypadku obejmuje m.in.
– podgrzewane i elektrycznie regulowane przednie fotele,
– podgrzewane i elektrycznie regulowane tylne siedziska,
– pompowane oparcia foteli w okolicach lędźwi,
– elektrycznie domykane drzwi i tylna klapa,
– elektryczny szyberdach,
– czujniki parkowania ‘Parktronic’,
– elektryczną roletę tylnej szyby,
– zagłówki tylnej kanapy opuszczane z przycisku,
– przyciemniane tylne szyby,
i wiele by mówić dalej.

Mercedes już do kupienia w naszym salonie w Gliwicach przy ulicy Kujawskiej 34.
Serdecznie zapraszam do oglądania i na jazdę próbną!
Na wszelkie pytania chętnie odpowiadam telefonicznie!

Raj Auto Gliwice

Luksusowe, europejskie Mercedesy sprowadzane z Japonii charakteryzują się bardzo bogatym wyposażeniem, wyjątkowo niskim przebiegiem oraz nienagannym stanem technicznym.

Japończycy uważają bowiem, że posiadanie samochodu wyprodukowanego przez niemieckiego producenta  dowodzi o wysokim statusie materialnym. Dla podkreślenia swojej pozycji, Japończycy kupują auta z kierownicą po lewej stronie. Takie umiejscowienie kierownicy wynika z mody i jest dla Japończyka synonimem luksusu i nieprzeciętnej majętności właściciela, który mógł sobie pozwolić na sprowadzenie auta z Europy, ponosząc koszt wysokich opłat celnych.

Japonia to dobry kraj na zakup samochodu, za względu na bardzo restrykcyjne przepisy dotyczące stanu technicznego pojazdów. Przegląd jest tam długi, bardzo dokładny i drogi.

Niski przebieg  związany jest nie tylko z tym, iż Japończycy do pracy dojeżdżają metrem, ale właśnie z lokalizacją kierownicy niedostosowaną do ruchu lewostronnego obowiązującego w Kraju Kwitnącej Wiśni. Przejazd przez bramki na autostradzie czy parkingu wiąże się niewątpliwie ze stresem i dlatego Japończycy używają swoich luksusowych, europejskich aut jedynie do wypadów w czasie weekendów.

Nienaganny stan techniczny oferowanych przez nas Mercedesów to zarówno skutek pedantycznego dbania użytkownika o swoją luksusową limuzynę, jak i wynik obowiązku wykonania raz na dwa lata przeglądu technicznego, którego procedura jest wyjątkowo rygorystyczna. Warto też zauważyć, iż przebieg w sprowadzanych z Japonii Mercedesach nie budzi żadnych wątpliwości, gdyż uwiarygodniany jest poprzez tzw. dokument wywozowy. Powstaje on na podstawie oficjalnych wpisów w Ministerstwie Transportu i zawiera dokładny przebieg z dwóch ostatnich przeglądów.

Jeżeli chcesz się cieszyć z zakupu Mercedesa sprowadzonego z Japonii, prosimy o kontakt z naszą firmą.