Mercedes CL 500 Lorinser

Mercedes CL 500 Lorinser

Mercedesy z Japonii importowane przez Raj Auto charakteryzują się nienagannym stanem technicznym, niskimi przebiegami oraz bogatym, nietuzinkowym wyposażeniem. Z reguły są to wersje produkowane na indywidualne zamówienie.

Mam niebywałą przyjemność zaoferować na sprzedaż pięknego Mercedesa CL500 w unikatowej wersji Lorinser.
Samochód świeżo sprowadzony przez naszą firmę z Japonii i pochodzi od pierwszego właściciela.
Mercedes charakteryzuje się idealnym stanem wizualnym jak i technicznym.
CL ma oryginalną, fabryczną powłokę lakieru na całej karoserii.
Silnik napędzający tego Mercedesa to atmosferyczne (wolnossące) M113 o pojemności 5.0l w układzie V8 o mocy 306 KM.
Jego przebieg to jedyne 46 tys. km – oczywiście potwierdzony japońskim Certyfikatem Eksportowym.
Auto wyróżnia się spośród innych egzemplarzy przede wszystkim stylizacją renomowanej firmy Lorinser obejmującą:
– dedykowane i unikatowe zderzaki przód/tył
– wyjątkowe w swym charakterze i stylizacji spojlery progowe
– charakterystyczne dla Lorinsera błotniki przednie z wylotami powietrza
Dodatkowo zamontowano układ wydechowy firmy Carlsson, który charakteryzuje się delikatnym, basowym brzmieniem.
Wyjątkowe auto dla wyjątkowego Klienta.
Na takiego czekamy – zapraszamy serdecznie do zakupu.

Na wszystkie sprzedawane przez nas samochody wystawiamy fakturę VAT 23% a podana cena jest kwotą BRUTTO. Rejestrując samochód na firmę zyskujesz 23% jego wartości. Kupujący zwolniony jest również z opłaty skarbowej.

Samochód można obejrzeć w naszym renomowanym salonie w Gliwicach.
Na wszelkie pytania chętnie odpowiadam telefonicznie od godz: 8.00 do 22.00.

Przed przyjazdem proszę koniecznie potwierdzić telefonicznie dostępność samochodu i umówić termin wizyty aby zapewnić sobie właściwą obsługę. Ze względu na ilość sprzedawanych przez nas samochodów Klienci umówieni mają pierwszeństwo w obsłudze.

Raj Auto Gliwice

Luksusowe, europejskie Mercedesy sprowadzane z Japonii charakteryzują się bardzo bogatym wyposażeniem, wyjątkowo niskim przebiegiem oraz nienagannym stanem technicznym.

Japończycy uważają bowiem, że posiadanie samochodu wyprodukowanego przez niemieckiego producenta  dowodzi o wysokim statusie materialnym. Dla podkreślenia swojej pozycji, Japończycy kupują auta z kierownicą po lewej stronie. Takie umiejscowienie kierownicy wynika z mody i jest dla Japończyka synonimem luksusu i nieprzeciętnej majętności właściciela, który mógł sobie pozwolić na sprowadzenie auta z Europy, ponosząc koszt wysokich opłat celnych.

Japonia to dobry kraj na zakup samochodu, za względu na bardzo restrykcyjne przepisy dotyczące stanu technicznego pojazdów. Przegląd jest tam długi, bardzo dokładny i drogi.

Niski przebieg  związany jest nie tylko z tym, iż Japończycy do pracy dojeżdżają metrem, ale właśnie z lokalizacją kierownicy niedostosowaną do ruchu lewostronnego obowiązującego w Kraju Kwitnącej Wiśni. Przejazd przez bramki na autostradzie czy parkingu wiąże się niewątpliwie ze stresem i dlatego Japończycy używają swoich luksusowych, europejskich aut jedynie do wypadów w czasie weekendów.

Nienaganny stan techniczny oferowanych przez nas Mercedesów to zarówno skutek pedantycznego dbania użytkownika o swoją luksusową limuzynę, jak i wynik obowiązku wykonania raz na dwa lata przeglądu technicznego, którego procedura jest wyjątkowo rygorystyczna. Warto też zauważyć, iż przebieg w sprowadzanych z Japonii Mercedesach nie budzi żadnych wątpliwości, gdyż uwiarygodniany jest poprzez tzw. dokument wywozowy. Powstaje on na podstawie oficjalnych wpisów w Ministerstwie Transportu i zawiera dokładny przebieg z dwóch ostatnich przeglądów.

Jeżeli chcesz się cieszyć z zakupu Mercedesa sprowadzonego z Japonii, prosimy o kontakt z naszą firmą.