Mercedes S600 Brabus

Mercedes-Benz S600

Mercedesy z Japonii, samochody z Japonii importowane przez firmę Raj Auto charakteryzują się nienagannym stanem technicznym, niskimi udokumentowanymi przebiegami oraz bogatym, luksusowym wyposażeniem. Są to bardzo zadbane wersje, produkowane na indywidualne zamówienie.

Witam serdecznie!
Nazywam się Tomasz Stefański i reprezentuję firmę Raj Auto w Gliwicach. Mam przyjemność zaoferować wyjątkowy samochód jakim niewątpliwie jest Mercedes-Benz w specjalnej wersji Brabus. Jest to egzemplarz silnikiem o pojemności 5.5L V12 doładowany dwiema sprężarkami odznaczający się niesamowitą mocą 500KM. Jest to jedyny w swoim rodzaju samochód który łączy niesamowity komfort jazdy oraz bardzo dużą moc silnika. Auto jest bardzo bogato wyposażone i jest to pełna opcja. Między innymi posiada on dedykowaną tylko do tego samochodu deskę rozdzielczą obszytą skórą, podsufitkę z alcantary, podgrzewane i wentylowane wszystkie siedziska, czterostrefową klimatyzację oraz masaż w przednich fotelach.

Tak bogatego wyposażenia nie znajdziecie Państwo w innym, podobnym Mercedesie. Układ wydechowy również markowany jest przez firmę BRABUS i jego brzmienie wywołuje przysłowiowe ciarki na plecach. Od nowości samochód należał tylko do jednego właściciela. W środku wygląda jak nowy, zero przetarć, rys, czy innych tego typu uszkodzeń. Lakier, w bardzo eleganckim i gustownym kolorze ‘alabasterweiss’, na całym samochodzie jest w 100% oryginalny i robi niesamowite wrażenie. Mercedes na bieżąco był serwisowany tylko i wyłącznie w autoryzowanym serwisie. W ostatnim czasie przeszedł gruntowny przegląd oraz wymieniono w nim wszystkie filtry, olej, klocki hamulcowe oraz opony. Samochód jest gotowy do jazdy bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów eksploatacyjnych.

Model: Mercedes S600 W220
Rocznik: 2003r
Przebieg: 85300km
Silnik: 5,5l V12

Auto, rok produkcji 2003, pierwsza rejestracja 2004, posiada japoński certyfikat potwierdzający przebieg, oraz ma opłaconą akcyzę, cło i VAT który po zakupie można odliczyć.

Zapraszam do oględzin oraz jazdy próbnej.

Zapraszamy do wizyty w naszym salonie w Gliwicach przy ulicy Kujawskiej 34!

Raj Auto Gliwice

Luksusowe, europejskie Mercedesy sprowadzane z Japonii charakteryzują się bardzo bogatym wyposażeniem, wyjątkowo niskim przebiegiem oraz nienagannym stanem technicznym.

Japończycy uważają bowiem, że posiadanie samochodu wyprodukowanego przez niemieckiego producenta  dowodzi o wysokim statusie materialnym. Dla podkreślenia swojej pozycji, Japończycy kupują auta z kierownicą po lewej stronie. Takie umiejscowienie kierownicy wynika z mody i jest dla Japończyka synonimem luksusu i nieprzeciętnej majętności właściciela, który mógł sobie pozwolić na sprowadzenie auta z Europy, ponosząc koszt wysokich opłat celnych.

Japonia to dobry kraj na zakup samochodu, za względu na bardzo restrykcyjne przepisy dotyczące stanu technicznego pojazdów. Przegląd jest tam długi, bardzo dokładny i drogi.

Niski przebieg  związany jest nie tylko z tym, iż Japończycy do pracy dojeżdżają metrem, ale właśnie z lokalizacją kierownicy niedostosowaną do ruchu lewostronnego obowiązującego w Kraju Kwitnącej Wiśni. Przejazd przez bramki na autostradzie czy parkingu wiąże się niewątpliwie ze stresem i dlatego Japończycy używają swoich luksusowych, europejskich aut jedynie do wypadów w czasie weekendów.

Nienaganny stan techniczny oferowanych przez nas Mercedesów to zarówno skutek pedantycznego dbania użytkownika o swoją luksusową limuzynę, jak i wynik obowiązku wykonania raz na dwa lata przeglądu technicznego, którego procedura jest wyjątkowo rygorystyczna. Warto też zauważyć, iż przebieg w sprowadzanych z Japonii Mercedesach nie budzi żadnych wątpliwości, gdyż uwiarygodniany jest poprzez tzw. dokument wywozowy. Powstaje on na podstawie oficjalnych wpisów w Ministerstwie Transportu i zawiera dokładny przebieg z dwóch ostatnich przeglądów.

Jeżeli chcesz się cieszyć z zakupu Mercedesa sprowadzonego z Japonii, prosimy o kontakt z naszą firmą.