Mercedes-Benz SL500 Brabus B11

Mercedes-Benz SL500 Brabus

Mercedesy z Japonii importowane przez Raj Auto charakteryzują się nienagannym stanem technicznym, niskimi przebiegami oraz bogatym, nietuzinkowym wyposażeniem. Z reguły są to wersje produkowane na indywidualne zamówienie.

Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż unikatowego Mercedesa SL 500 w 100% wersji BRABUS B11!
Samochód został sprowadzony z Europy do Japonii na indywidualne, specjalne zamówienie japońskiego Klienta.
Za ten egzemplarz zabrał się legendarny tuner marki czyli niemiecki Brabus, który po przeprowadzonych przez siebie modyfikacjach dumnie dodaje do modelu swoje własne oznaczenie B….. W przypadku tego SL’a jest to B11 czyli:
– wzrost mocy z 306 do 336 KM i licznik wyskalowany do 360 km (fabrycznie 260 km),
– specjalny bodykit obejmujący zderzaki i progi,
– zmiana koloru na jedyny słuszny wg. Brabusa czyli czarny oraz dodanie czerwonych akcentów na emblematach,
– zastąpienie hydrauliczego zawieszenia ABC zawieszeniem gwintowanym z pełną i dowolną regulacją twardości i prześwitu,
– dedykowany układ wydechowy.
Jest to jedyny w swoim rodzaju egzemplarz na rynku.
Samochód został świeżo sprowadzony z Japonii od pierwszego właściciela.
Mercedes może pochwalić się bardzo niskim przebiegiem (70 tys km), który jest udokumentowany japońskim Certyfikatem Eksportowym.
Serdecznie polecam i zapraszam do zakupu!

Na wszystkie sprzedawane przez nas samochody wystawiamy fakturę VAT 23% a podana cena jest kwotą BRUTTO. Rejestrując samochód na firmę zyskujesz 23% jego wartości. Kupujący zwolniony jest również z opłaty skarbowej.

Na wszelkie pytania chętnie odpowiadam telefonicznie od godz. 8.00 do 22.00.
Przed przyjazdem proszę koniecznie potwierdzić telefonicznie dostępność samochodu!

Zapraszamy do wizyty w naszym salonie w Gliwicach na ulicy Kujawskiej 34!

Raj Auto Gliwice

Luksusowe, europejskie Mercedesy sprowadzane z Japonii charakteryzują się bardzo bogatym wyposażeniem, wyjątkowo niskim przebiegiem oraz nienagannym stanem technicznym.

Japończycy uważają bowiem, że posiadanie samochodu wyprodukowanego przez niemieckiego producenta  dowodzi o wysokim statusie materialnym. Dla podkreślenia swojej pozycji, Japończycy kupują auta z kierownicą po lewej stronie. Takie umiejscowienie kierownicy wynika z mody i jest dla Japończyka synonimem luksusu i nieprzeciętnej majętności właściciela, który mógł sobie pozwolić na sprowadzenie auta z Europy, ponosząc koszt wysokich opłat celnych.

Japonia to dobry kraj na zakup samochodu, za względu na bardzo restrykcyjne przepisy dotyczące stanu technicznego pojazdów. Przegląd jest tam długi, bardzo dokładny i drogi.

Niski przebieg  związany jest nie tylko z tym, iż Japończycy do pracy dojeżdżają metrem, ale właśnie z lokalizacją kierownicy niedostosowaną do ruchu lewostronnego obowiązującego w Kraju Kwitnącej Wiśni. Przejazd przez bramki na autostradzie czy parkingu wiąże się niewątpliwie ze stresem i dlatego Japończycy używają swoich luksusowych, europejskich aut jedynie do wypadów w czasie weekendów.

Nienaganny stan techniczny oferowanych przez nas Mercedesów to zarówno skutek pedantycznego dbania użytkownika o swoją luksusową limuzynę, jak i wynik obowiązku wykonania raz na dwa lata przeglądu technicznego, którego procedura jest wyjątkowo rygorystyczna. Warto też zauważyć, iż przebieg w sprowadzanych z Japonii Mercedesach nie budzi żadnych wątpliwości, gdyż uwiarygodniany jest poprzez tzw. dokument wywozowy. Powstaje on na podstawie oficjalnych wpisów w Ministerstwie Transportu i zawiera dokładny przebieg z dwóch ostatnich przeglądów.

Jeżeli chcesz się cieszyć z zakupu Mercedesa sprowadzonego z Japonii, prosimy o kontakt z naszą firmą.