Mercedes-Benz SL 55 AMG

Mercedes-Benz SL 55 AMG

Mercedesy z Japonii importowane przez firmę Raj Auto charakteryzują się nienagannym stanem technicznym, niskimi udokumentowanymi przebiegami oraz bogatym, luksusowym wyposażeniem. Są to bardzo zadbane wersje, produkowane na indywidualne zamówienie.

Posiadamy Japoński certyfikat przebiegu przetłumaczony na język polski.

Samochód posiada wyposażenie:
– ABS
– ASR (kontrola trakcji)
– Czujnik deszczu
– Czujniki parkowania tylne
– ESP (stabilizacja toru jazdy)
– Ogranicznik prędkości
– Podgrzewane przednie siedzenia
– Poduszki boczne przednie
– Światła przeciwmgielne
– Tempomat
– Wspomaganie kierownicy
– Alarm
– CD
– Czujnik zmierzchu
– Elektrochromatyczne lusterka boczne
– Elektrycznie ustawiane fotele
– Immobilizer
– Komputer pokładowy
– Podgrzewana przednia szyba
– Poduszka powietrzna kierowcy
– Światła Xenonowe
– Alufelgi
– Centralny zamek
– Czujniki parkowania przednie
– Elektryczne szyby przednie
– Elektrycznie ustawiane lusterka
– Klimatyzacja automatyczna
– Podgrzewane lusterka boczne
– Poduszka powietrzna pasażera
– Tapicerka skórzana
– Wielofunkcyjna kierownica

Kwota zawiera opłaty ( cło, akcyza oraz pełny 23% Vat )

Raj Auto Gliwice

Luksusowe, europejskie Mercedesy sprowadzane z Japonii charakteryzują się bardzo bogatym wyposażeniem, wyjątkowo niskim przebiegiem oraz nienagannym stanem technicznym.

Japończycy uważają bowiem, że posiadanie samochodu wyprodukowanego przez niemieckiego producenta  dowodzi o wysokim statusie materialnym. Dla podkreślenia swojej pozycji, Japończycy kupują auta z kierownicą po lewej stronie. Takie umiejscowienie kierownicy wynika z mody i jest dla Japończyka synonimem luksusu i nieprzeciętnej majętności właściciela, który mógł sobie pozwolić na sprowadzenie auta z Europy, ponosząc koszt wysokich opłat celnych.

Japonia to dobry kraj na zakup samochodu, za względu na bardzo restrykcyjne przepisy dotyczące stanu technicznego pojazdów. Przegląd jest tam długi, bardzo dokładny i drogi.

Niski przebieg  związany jest nie tylko z tym, iż Japończycy do pracy dojeżdżają metrem, ale właśnie z lokalizacją kierownicy niedostosowaną do ruchu lewostronnego obowiązującego w Kraju Kwitnącej Wiśni. Przejazd przez bramki na autostradzie czy parkingu wiąże się niewątpliwie ze stresem i dlatego Japończycy używają swoich luksusowych, europejskich aut jedynie do wypadów w czasie weekendów.

Nienaganny stan techniczny oferowanych przez nas Mercedesów to zarówno skutek pedantycznego dbania użytkownika o swoją luksusową limuzynę, jak i wynik obowiązku wykonania raz na dwa lata przeglądu technicznego, którego procedura jest wyjątkowo rygorystyczna. Warto też zauważyć, iż przebieg w sprowadzanych z Japonii Mercedesach nie budzi żadnych wątpliwości, gdyż uwiarygodniany jest poprzez tzw. dokument wywozowy. Powstaje on na podstawie oficjalnych wpisów w Ministerstwie Transportu i zawiera dokładny przebieg z dwóch ostatnich przeglądów.

Jeżeli chcesz się cieszyć z zakupu Mercedesa sprowadzonego z Japonii, prosimy o kontakt z naszą firmą.