Mercedes-Benz S500 W220

Mercedes-Benz S500 W220

Mercedesy z Japonii importowane przez Raj Auto charakteryzują się nienagannym stanem technicznym, niskimi przebiegami oraz bogatym, nietuzinkowym wyposażeniem. Z reguły są to wersje produkowane na indywidualne zamówienie.

Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż Mercedesa S500L z 2001r świeżo sprowadzonego z Japonii.
Samochód od pierwszego właściciela a jego niski przebieg potwierdzony jest japońskim Certyfikatem Eksportowym.
Mercedes zadbany i czysty, piękna karoseria – wnętrze w doskonałym stanie.
Wszystko działa bez zarzutu, silnik w stanie idealnym.
Egzemplarz z bogatym wyposażeniem – m.in:
– podgrzewane fotele przód/tył
– czterostrefowa klimatyzacja
– elektrycznie regulowana tylna kanapa
– elektryczne domykanie drzwi i tylnej klapy
– szyberdach
itd…

Więcej zdjęć w ogłoszeniu na portalu Otomoto pod adresem:

https://www.otomoto.pl/oferta/mercedes-benz-klasa-s-s500-long-72-tys-km-kolekcjonerski-japonia-vat-23-ID6DvmrG.html

Serdecznie zapraszam do naszego renomowanego salonu w Gliwicach przy ul. Kujawskiej 34.

Na życzenie Klienta dowozimy samochód w dowolne miejsce w kraju. Koszt to 2 zł za kilometr.

Na wszelkie pytania chętnie odpowiadamy telefonicznie od godz.8.00 do 22.00.

Na wszystkie sprzedawane przez nas samochody wystawiamy fakturę VAT 23% a podana cena jest kwotą BRUTTO. Rejestrując samochód na firmę zyskujesz 23% jego wartości. Kupujący zwolniony jest również z opłaty skarbowej.

Przed przyjazdem proszę koniecznie potwierdzić telefonicznie dostępność samochodu i umówić termin wizyty aby zapewnić sobie właściwą obsługę. Ze względu na ilość sprzedawanych przez nas samochodów Klienci umówieni mają pierwszeństwo w obsłudze.

Raj Auto Gliwice

Luksusowe, europejskie Mercedesy sprowadzane z Japonii charakteryzują się bardzo bogatym wyposażeniem, wyjątkowo niskim przebiegiem oraz nienagannym stanem technicznym.

Japończycy uważają bowiem, że posiadanie samochodu wyprodukowanego przez niemieckiego producenta  dowodzi o wysokim statusie materialnym. Dla podkreślenia swojej pozycji, Japończycy kupują auta z kierownicą po lewej stronie. Takie umiejscowienie kierownicy wynika z mody i jest dla Japończyka synonimem luksusu i nieprzeciętnej majętności właściciela, który mógł sobie pozwolić na sprowadzenie auta z Europy, ponosząc koszt wysokich opłat celnych.

Japonia to dobry kraj na zakup samochodu, za względu na bardzo restrykcyjne przepisy dotyczące stanu technicznego pojazdów. Przegląd jest tam długi, bardzo dokładny i drogi.

Niski przebieg  związany jest nie tylko z tym, iż Japończycy do pracy dojeżdżają metrem, ale właśnie z lokalizacją kierownicy niedostosowaną do ruchu lewostronnego obowiązującego w Kraju Kwitnącej Wiśni. Przejazd przez bramki na autostradzie czy parkingu wiąże się niewątpliwie ze stresem i dlatego Japończycy używają swoich luksusowych, europejskich aut jedynie do wypadów w czasie weekendów.

Nienaganny stan techniczny oferowanych przez nas Mercedesów to zarówno skutek pedantycznego dbania użytkownika o swoją luksusową limuzynę, jak i wynik obowiązku wykonania raz na dwa lata przeglądu technicznego, którego procedura jest wyjątkowo rygorystyczna. Warto też zauważyć, iż przebieg w sprowadzanych z Japonii Mercedesach nie budzi żadnych wątpliwości, gdyż uwiarygodniany jest poprzez tzw. dokument wywozowy. Powstaje on na podstawie oficjalnych wpisów w Ministerstwie Transportu i zawiera dokładny przebieg z dwóch ostatnich przeglądów.

Jeżeli chcesz się cieszyć z zakupu Mercedesa sprowadzonego z Japonii, prosimy o kontakt z naszą firmą.