Mercedes-Benz S500 Long W221

Mercedes-Benz S500 Long W221

Mercedesy z Japonii, samochody z Japonii importowane przez firmę Raj Auto charakteryzują się nienagannym stanem technicznym, niskimi udokumentowanymi przebiegami oraz bogatym, luksusowym wyposażeniem. Są to bardzo zadbane wersje, produkowane na indywidualne zamówienie.

Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż tego pięknego Mercedesa S500 W221 w wersji Long z pakietem stylistycznym AMG. Egzemplarz ten wyprodukowano 28.07.2006r i został sprowadzony przez nas z Japonii.
Lakier DESIGNO-MOCCA BLACK robi niesamowite wrażenie, czego niestety nie oddają do końca zdjęcia.
Ten piękny S500 może pochwalić się bardzo niskim przebiegiem (niecałe 75 tyś. km!), jest w zachwycającym stanie, do tego jest znakomicie wyposażony co na pewno doceni każdy zainteresowany.

Wyposażenie oprócz typowego dla S-klasy obejmuje m.in:
– aktywny tempomat DISTRONIC
– czujniki parkowania PARKTRONIC przód/tył
– kamerę cofania z asystentem parkowania
– wentylowane i podgrzewane fotele przednie i tylne
– podgrzewaną kierownicę
– multikonturowe wszystkie fotele – regulowane pod względem pozycji kręgów, lędźwi i trzymania
– masaże w tylnej kanapie
– samodomykające się drzwi
– elektryczny, uchylany lub otwierany szyberdach
– elektryczne rolety szyb bocznych tylnych i szyby tylnej
– fabrycznie przyciemnione szyby
– regulowane zawieszenie ‘Airmatic’
– doświetlanie zakrętów
– Bluetooth
– DVD i 6 płytową zmieniarkę CD
– nagłośnienie Harmann-Kardon
– elektrycznie otwieraną i domykaną klapę bagażnika
itd.

Wyposażenie samochodu jak z fabryki, pełny zestaw awaryjny z oryginalnymi, bawełnianymi rękawiczkami Mercedesa a na listwach progowych jest jeszcze fabryczna folia ochronna.

Więcej zdjęć w ogłoszeniu na portalu Otomoto.pl:

https://www.otomoto.pl/oferta/mercedes-benz-klasa-s-long-pakiet-amg-distronic-75-tys-km-japonia-vat-23-piekny-ID6ByfMr.html

Stan zweryfikowany w autoryzowanym Bosch Car Service – jest gotowy do wyjazdu z salonu w dniu zakupu!
Zapraszamy do obejrzenia tego pięknego egzemplarza w naszym renomowanym i cenionym salonie w Gliwicach przy ulicy Kujawskiej 34!

 

Przyjmujemy zamówienia na samochody według indywidualnych oczekiwań (samochody przygotowane do rejestracji). Realizujemy zamówienia na samochody kultowych marek i modeli w perfekcyjnym stanie.

Zapraszamy do naszego salonu w Gliwicach przy ulicy Kujawskiej 34!

Raj Auto Gliwice

Luksusowe, europejskie Mercedesy sprowadzane z Japonii charakteryzują się bardzo bogatym wyposażeniem, wyjątkowo niskim przebiegiem oraz nienagannym stanem technicznym.

Japończycy uważają bowiem, że posiadanie samochodu wyprodukowanego przez niemieckiego producenta  dowodzi o wysokim statusie materialnym. Dla podkreślenia swojej pozycji, Japończycy kupują auta z kierownicą po lewej stronie. Takie umiejscowienie kierownicy wynika z mody i jest dla Japończyka synonimem luksusu i nieprzeciętnej majętności właściciela, który mógł sobie pozwolić na sprowadzenie auta z Europy, ponosząc koszt wysokich opłat celnych.

Japonia to dobry kraj na zakup samochodu, za względu na bardzo restrykcyjne przepisy dotyczące stanu technicznego pojazdów. Przegląd jest tam długi, bardzo dokładny i drogi.

Niski przebieg  związany jest nie tylko z tym, iż Japończycy do pracy dojeżdżają metrem, ale właśnie z lokalizacją kierownicy niedostosowaną do ruchu lewostronnego obowiązującego w Kraju Kwitnącej Wiśni. Przejazd przez bramki na autostradzie czy parkingu wiąże się niewątpliwie ze stresem i dlatego Japończycy używają swoich luksusowych, europejskich aut jedynie do wypadów w czasie weekendów.

Nienaganny stan techniczny oferowanych przez nas Mercedesów to zarówno skutek pedantycznego dbania użytkownika o swoją luksusową limuzynę, jak i wynik obowiązku wykonania raz na dwa lata przeglądu technicznego, którego procedura jest wyjątkowo rygorystyczna. Warto też zauważyć, iż przebieg w sprowadzanych z Japonii Mercedesach nie budzi żadnych wątpliwości, gdyż uwiarygodniany jest poprzez tzw. dokument wywozowy. Powstaje on na podstawie oficjalnych wpisów w Ministerstwie Transportu i zawiera dokładny przebieg z dwóch ostatnich przeglądów.

Jeżeli chcesz się cieszyć z zakupu Mercedesa sprowadzonego z Japonii, prosimy o kontakt z naszą firmą.