Mercedes-Benz CL500 Lorinser

Mercedes-Benz CL500 Lorinser

Mercedesy z Japonii importowane przez firmę Raj Auto charakteryzują się nienagannym stanem technicznym, niskimi udokumentowanymi przebiegami oraz bogatym, luksusowym wyposażeniem. Są to bardzo zadbane wersje, produkowane na indywidualne zamówienie.

Mamy przyjemność zaoferować na sprzedaż pięknego Mercedesa CL500 z 2002r świeżo sprowadzonego z Japonii.
Samochód od pierwszego właściciela a jego niski przebieg potwierdzony jest japońskim Certyfikatem Eksportowym.
Mercedes może pochwalić się niespotykanym pakietem stylistycznym znanego tunera tej marki czyli legendarnej już firmy Lorinser.
Modyfikacje obejmują specyficzne błotniki przednie, dokładki progowe, spojlery oraz unikatowe felgi.
Lakier na całej karoserii jest fabrycznej grubości. Auto nigdy nie miało przygód kolizyjno/wypadkowych.
Oprócz mnóstwa plusów tego egzemplarza na okazyjną cenę składa się kilka rzeczy, które w związku z tak niską ceną pozostawiamy nowemu właścicielowi:
– nie działa centralnym zamek co ma związek z brakiem szczelności w pneumatycznym układzie zamykania,
– japońskie radio, które nadaje się jedynie do wymiany jeśli oczekuje się uzyskania częstotliwości wyższych niż 76-90 Mhz i europejskiej nawigacji.
Mechanicznie Mercedes bez zarzutu, gotowy do jazdy i zarejestrowany.
Serdecznie zapraszam do zakupu w naprawdę okazyjnej cenie!

JUŻ W NASZYM SALONIE!

Serdecznie zapraszam do naszego renomowanego salonu w Gliwicach przy ul. Kujawskiej 34.
Na wszelkie pytania chętnie odpowiadamy telefonicznie od godz.8.00 do 22.00.

Przed przyjazdem proszę koniecznie potwierdzić telefonicznie dostępność samochodu!

Przyjmujemy i realizujemy zamówienia na samochody z Japonii według indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Każdy samochód jest gotowy do rejestracji: posiada certyfikat potwierdzający przebieg, ma opłaconą akcyzę, cło i podatek VAT, który po zakupie można odliczyć.

Zapraszamy do wizyty w naszym salonie w Gliwicach przy ulicy Kujawskiej 34!

Raj Auto Gliwice

Luksusowe, europejskie Mercedesy sprowadzane z Japonii charakteryzują się bardzo bogatym wyposażeniem, wyjątkowo niskim przebiegiem oraz nienagannym stanem technicznym.

Japończycy uważają bowiem, że posiadanie samochodu wyprodukowanego przez niemieckiego producenta  dowodzi o wysokim statusie materialnym. Dla podkreślenia swojej pozycji, Japończycy kupują auta z kierownicą po lewej stronie. Takie umiejscowienie kierownicy wynika z mody i jest dla Japończyka synonimem luksusu i nieprzeciętnej majętności właściciela, który mógł sobie pozwolić na sprowadzenie auta z Europy, ponosząc koszt wysokich opłat celnych.

Japonia to dobry kraj na zakup samochodu, za względu na bardzo restrykcyjne przepisy dotyczące stanu technicznego pojazdów. Przegląd jest tam długi, bardzo dokładny i drogi.

Niski przebieg  związany jest nie tylko z tym, iż Japończycy do pracy dojeżdżają metrem, ale właśnie z lokalizacją kierownicy niedostosowaną do ruchu lewostronnego obowiązującego w Kraju Kwitnącej Wiśni. Przejazd przez bramki na autostradzie czy parkingu wiąże się niewątpliwie ze stresem i dlatego Japończycy używają swoich luksusowych, europejskich aut jedynie do wypadów w czasie weekendów.

Nienaganny stan techniczny oferowanych przez nas Mercedesów to zarówno skutek pedantycznego dbania użytkownika o swoją luksusową limuzynę, jak i wynik obowiązku wykonania raz na dwa lata przeglądu technicznego, którego procedura jest wyjątkowo rygorystyczna. Warto też zauważyć, iż przebieg w sprowadzanych z Japonii Mercedesach nie budzi żadnych wątpliwości, gdyż uwiarygodniany jest poprzez tzw. dokument wywozowy. Powstaje on na podstawie oficjalnych wpisów w Ministerstwie Transportu i zawiera dokładny przebieg z dwóch ostatnich przeglądów.

Jeżeli chcesz się cieszyć z zakupu Mercedesa sprowadzonego z Japonii, prosimy o kontakt z naszą firmą.