Mercedes-Benz CL500 Brabus

Mercedes-Benz CL500 Brabus

Mercedesy z Japonii importowane przez firmę Raj Auto charakteryzują się nienagannym stanem technicznym, niskimi udokumentowanymi przebiegami oraz bogatym, luksusowym wyposażeniem. Są to bardzo zadbane wersje, produkowane na indywidualne zamówienie.

Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż pięknego Mercedesa CL500 z 2002 roku.
Samochód świeżo sprowadzony z Japonii od pierwszego właściciela.
Auto może pochwalić się niskim przebiegiem 126 tys.km. – potwierdzonym japońskim Certyfikatem Eksportowym.
Egzemplarz w bardzo dobrym stanie zarówno technicznym jak i wizualnym.
Wnętrze niesamowicie zadbane i pomimo wieku, brak uszkodzeń, tapicerka w doskonałej kondycji.

Mercedes wyróżnia się pakietem stylizacyjnym uznanego, niemieckiego tunera BRABUS który obejmuje:
– zderzak przedni i zderzak tylni,
– nakładki progowe,
– układ wydechowy,
– dodatki stylistyczne wnętrza.
Piękny egzemplarz dla konesera marki.

SPRZEDANY ZA 48 500 PLN BRUTTO!

Zapraszam do obejrzenia tego pięknego samochodu w naszym renomowanym salonie w Gliwicach przy ulicy Kujawskiej 34!
Na wszelkie pytania odpowiadamy telefonicznie od godz. 8.00 do godz. 22.00.
Przed przyjazdem proszę koniecznie potwierdzić telefonicznie dostępność samochodu!

Na wszystkie sprzedawane przez nas samochody wystawiamy fakturę VAT 23% a podana cena jest kwotą BRUTTO. Kupujący zwolniony jest również z opłaty skarbowej.

Raj Auto Gliwice

Luksusowe, europejskie Mercedesy sprowadzane z Japonii charakteryzują się bardzo bogatym wyposażeniem, wyjątkowo niskim przebiegiem oraz nienagannym stanem technicznym.

Japończycy uważają bowiem, że posiadanie samochodu wyprodukowanego przez niemieckiego producenta  dowodzi o wysokim statusie materialnym. Dla podkreślenia swojej pozycji, Japończycy kupują auta z kierownicą po lewej stronie. Takie umiejscowienie kierownicy wynika z mody i jest dla Japończyka synonimem luksusu i nieprzeciętnej majętności właściciela, który mógł sobie pozwolić na sprowadzenie auta z Europy, ponosząc koszt wysokich opłat celnych.

Japonia to dobry kraj na zakup samochodu, za względu na bardzo restrykcyjne przepisy dotyczące stanu technicznego pojazdów. Przegląd jest tam długi, bardzo dokładny i drogi.

Niski przebieg  związany jest nie tylko z tym, iż Japończycy do pracy dojeżdżają metrem, ale właśnie z lokalizacją kierownicy niedostosowaną do ruchu lewostronnego obowiązującego w Kraju Kwitnącej Wiśni. Przejazd przez bramki na autostradzie czy parkingu wiąże się niewątpliwie ze stresem i dlatego Japończycy używają swoich luksusowych, europejskich aut jedynie do wypadów w czasie weekendów.

Nienaganny stan techniczny oferowanych przez nas Mercedesów to zarówno skutek pedantycznego dbania użytkownika o swoją luksusową limuzynę, jak i wynik obowiązku wykonania raz na dwa lata przeglądu technicznego, którego procedura jest wyjątkowo rygorystyczna. Warto też zauważyć, iż przebieg w sprowadzanych z Japonii Mercedesach nie budzi żadnych wątpliwości, gdyż uwiarygodniany jest poprzez tzw. dokument wywozowy. Powstaje on na podstawie oficjalnych wpisów w Ministerstwie Transportu i zawiera dokładny przebieg z dwóch ostatnich przeglądów.

Jeżeli chcesz się cieszyć z zakupu Mercedesa sprowadzonego z Japonii, prosimy o kontakt z naszą firmą.