BMW Z3 1998 1,9

BMW Z3 1998 1,9

Samochody z Japonii importowane przez firmę Raj Auto charakteryzują się nienagannym stanem technicznym, niskimi udokumentowanymi przebiegami oraz bogatym, luksusowym wyposażeniem. Są to bardzo zadbane wersje, produkowane na indywidualne zamówienie.

Witam serdecznie!
Nazywam się Tomasz Stefański i reprezentuję firmę Raj Auto w Gliwicach. Mam przyjemność przedstawić Państwu BMW Z3 czyli nowość w naszej ofercie. Oprócz importu Mercedesów z Japonii, którym zajmujemy się od kilku lat postanowiliśmy zaoferować Państwu dla odmiany również inne marki. Jako, że samochody sprowadzane przez nas cieszą się dużą popularnością a satysfakcja dotychczasowych klientów jest stuprocentowa postanowiliśmy zająć się importem innych niż Mercedes marek. Oferowane przez nas BMW to bardzo poszukiwane Z3 w wersji Cabrio. Jest to samochód z benzynowym silnikiem o pojemności 1,9 i mocy 140 KM. Jego niski przebieg jest potwierdzony Japońskim certyfikatem eksportowym. Data produkcji tego egzemplarza to 08 czerwiec 1998r. Samochód może się pochwalić sportowym zawieszeniem M-power i wielofunkcyjną kierownicą z pakietu M.

WKRÓTCE DOSTĘPNY W NASZYM SALONIE!

Kup zanim ubiegnie Cię ktoś inny!

Raj Auto Gliwice

Luksusowe, europejskie samochody sprowadzane z Japonii charakteryzują się bardzo bogatym wyposażeniem, wyjątkowo niskim przebiegiem oraz nienagannym stanem technicznym.

Japończycy uważają bowiem, że posiadanie samochodu wyprodukowanego przez niemieckiego producenta  dowodzi o wysokim statusie materialnym. Dla podkreślenia swojej pozycji, Japończycy kupują auta z kierownicą po lewej stronie. Takie umiejscowienie kierownicy wynika z mody i jest dla Japończyka synonimem luksusu i nieprzeciętnej majętności właściciela, który mógł sobie pozwolić na sprowadzenie auta z Europy, ponosząc koszt wysokich opłat celnych.

Japonia to dobry kraj na zakup samochodu, za względu na bardzo restrykcyjne przepisy dotyczące stanu technicznego pojazdów. Przegląd jest tam długi, bardzo dokładny i drogi.

Niski przebieg  związany jest nie tylko z tym, iż Japończycy do pracy dojeżdżają metrem, ale właśnie z lokalizacją kierownicy niedostosowaną do ruchu lewostronnego obowiązującego w Kraju Kwitnącej Wiśni. Przejazd przez bramki na autostradzie czy parkingu wiąże się niewątpliwie ze stresem i dlatego Japończycy używają swoich luksusowych, europejskich aut jedynie do wypadów w czasie weekendów.

Nienaganny stan techniczny oferowanych przez nas samochodów to zarówno skutek pedantycznego dbania użytkownika o swoją luksusową limuzynę, jak i wynik obowiązku wykonania raz na dwa lata przeglądu technicznego, którego procedura jest wyjątkowo rygorystyczna. Warto też zauważyć, iż przebieg w sprowadzanych z Japonii samochodach nie budzi żadnych wątpliwości, gdyż uwiarygodniany jest poprzez tzw. dokument wywozowy. Powstaje on na podstawie oficjalnych wpisów w Ministerstwie Transportu i zawiera dokładny przebieg z dwóch ostatnich przeglądów.

Jeżeli chcesz się cieszyć z zakupu samochodu sprowadzonego z Japonii, prosimy o kontakt z naszą firmą.