BMW 650i #Prior #Recaro #Headup #Kamera #Android

BMW 650i

Na sprzedaż BMW 650i PRiOR DESIGN.
Samochód sprowadzony z Japonii w stanie wybitnym w 2019 roku, przebieg jest potwierdzony japońskim Certyfikatem Eksportowym.

BMW przeszło szereg modyfikacji w Japonii, które spróbuję streścić:
– montaż pakietu stylizacyjnego renomowanej firmy PRIOR DESIGN wartości około 60 tys. PLN (firma Prior potwierdziła sprzedaż takiego pakietu do Japonii)
– montaż kompletu hamulców Brembo z tarczami pływającymi na przód i tył
– profesjonalna zmiana lakierowania samochodu, łącznie z komorą silnika na kolor Prior Design odpowiadający serii
– oklejenie folią imitującą Carbon na części elementów karoserii
– kubełkowe i co ważne regulowane fotele przednie RECARO – wykonane na zamówienie – dodatkowo podgrzewane i wentylowane z pilota dołączonego do każdego fotela osobno
– folia ochronna na zderzaku przednim, błotnikach i masce.
– precyzyjny układ kierowniczy (tylko 540 stopni obrotu)
– Wydech sportowy z kolektorem 4-2-1 (z każdego cylindra wychodzi jedna, niezależna rura)

Dodatkowo już w kraju zainstalowaliśmy najnowsze rozwiązanie CARAUDIO z Androidem, podłączoną kamerą cofania, Bluetooth, oryginalnym menu BMW, możliwością instalacji aplikacji, nawigacją itp.
Samochód w rewelacyjnym stanie.

Na życzenie Klienta dowozimy samochód w dowolne miejsce w kraju. Koszt to 4 zł za kilometr.

Na wszelkie pytania chętnie odpowiadamy telefonicznie od godz. 8.00 do 17.00.
Przed przyjazdem proszę koniecznie potwierdzić telefonicznie dostępność samochodu i umówić termin wizyty aby zapewnić sobie właściwą obsługę. W trosce o najwyższą jakość obsługi Klienta spotkania umawiamy indywidualnie na konkretny dzień i godzinę.

Raj Auto Gliwice

Luksusowe, europejskie samochody sprowadzane z Japonii charakteryzują się bardzo bogatym wyposażeniem, wyjątkowo niskim przebiegiem oraz nienagannym stanem technicznym.

Japończycy uważają bowiem, że posiadanie samochodu wyprodukowanego przez niemieckiego producenta  dowodzi o wysokim statusie materialnym. Dla podkreślenia swojej pozycji, Japończycy kupują auta z kierownicą po lewej stronie. Takie umiejscowienie kierownicy wynika z mody i jest dla Japończyka synonimem luksusu i nieprzeciętnej majętności właściciela, który mógł sobie pozwolić na sprowadzenie auta z Europy, ponosząc koszt wysokich opłat celnych.

Japonia to dobry kraj na zakup samochodu, za względu na bardzo restrykcyjne przepisy dotyczące stanu technicznego pojazdów. Przegląd jest tam długi, bardzo dokładny i drogi.

Niski przebieg  związany jest nie tylko z tym, iż Japończycy do pracy dojeżdżają metrem, ale właśnie z lokalizacją kierownicy niedostosowaną do ruchu lewostronnego obowiązującego w Kraju Kwitnącej Wiśni. Przejazd przez bramki na autostradzie czy parkingu wiąże się niewątpliwie ze stresem i dlatego Japończycy używają swoich luksusowych, europejskich aut jedynie do wypadów w czasie weekendów.

Nienaganny stan techniczny oferowanych przez nas samochodów to zarówno skutek pedantycznego dbania użytkownika o swoją luksusową limuzynę, jak i wynik obowiązku wykonania raz na dwa lata przeglądu technicznego, którego procedura jest wyjątkowo rygorystyczna. Warto też zauważyć, iż przebieg w sprowadzanych z Japonii samochodach nie budzi żadnych wątpliwości, gdyż uwiarygodniany jest poprzez tzw. dokument wywozowy. Powstaje on na podstawie oficjalnych wpisów w Ministerstwie Transportu i zawiera dokładny przebieg z dwóch ostatnich przeglądów.

Jeżeli chcesz się cieszyć z zakupu samochodu sprowadzonego z Japonii, prosimy o kontakt z naszą firmą.