BMW 650i #Prior #Recaro #Android

BMW 650i

Samochody z Japonii importowane przez firmę Raj Auto charakteryzują się nienagannym stanem technicznym, niskimi udokumentowanymi przebiegami oraz bogatym, luksusowym wyposażeniem. Są to bardzo zadbane wersje, produkowane na indywidualne zamówienie.

Serdecznie zapraszam do zakupu tego nietuzinkowego i jedynego na świecie BMW 650i PRiOR DESIGN.
Samochód sprowadzony z Japonii w stanie idealnym, przebieg jest potwierdzony japońskim Certyfikatem Eksportowym.
BMW przeszło szereg modyfikacji w Japonii, które spróbuję streścić:
– montaż pakietu stylizacyjnego renomowanej firmy PRIOR DESIGN wartości około 60 tys. PLN (firma Prior potwierdziła sprzedaż takiego pakietu do Japonii)
– montaż kompletu hamulców Brembo z tarczami pływającymi przód i tył
– profesjonalna zmiana lakierowania samochodu, łącznie z komorą silnika na kolor zarezerwowany dla Prior Design
– oklejenie folią imitującą Carbon na części elementów karoserii
– kubełkowe i co ważne regulowane fotele przednie RECARO – wykonane za zamówienie – dodatkowo podgrzewane i wentylowane z pilota dołączonego do każdego fotela osobno
– folia zabezpieczająca na zderzaku przednim i masce
Dodatkowo już w kraju zainstalowaliśmy najnowsze rozwiązanie CARAUDIO z Androidem, podłączoną kamerą cofania, Bluetooth, dostępem do oryginalnego menu BMW, możliwością instalacji aplikacji, nawigacją itd. itp.
Samochód wyjątkowy dla wyjątkowego Klienta.
Podana cena jest kwotą Brutto, wystawiamy fakturę VAT 23%, kupujący zwolniony z opłaty skarbowej.

Na wszelkie pytania chętnie odpowiadamy telefonicznie od godz.8.00 do 22.00.

Przed przyjazdem proszę koniecznie potwierdzić telefonicznie dostępność samochodu!

Raj Auto Gliwice

Luksusowe, europejskie samochody sprowadzane z Japonii charakteryzują się bardzo bogatym wyposażeniem, wyjątkowo niskim przebiegiem oraz nienagannym stanem technicznym.

Japończycy uważają bowiem, że posiadanie samochodu wyprodukowanego przez niemieckiego producenta  dowodzi o wysokim statusie materialnym. Dla podkreślenia swojej pozycji, Japończycy kupują auta z kierownicą po lewej stronie. Takie umiejscowienie kierownicy wynika z mody i jest dla Japończyka synonimem luksusu i nieprzeciętnej majętności właściciela, który mógł sobie pozwolić na sprowadzenie auta z Europy, ponosząc koszt wysokich opłat celnych.

Japonia to dobry kraj na zakup samochodu, za względu na bardzo restrykcyjne przepisy dotyczące stanu technicznego pojazdów. Przegląd jest tam długi, bardzo dokładny i drogi.

Niski przebieg  związany jest nie tylko z tym, iż Japończycy do pracy dojeżdżają metrem, ale właśnie z lokalizacją kierownicy niedostosowaną do ruchu lewostronnego obowiązującego w Kraju Kwitnącej Wiśni. Przejazd przez bramki na autostradzie czy parkingu wiąże się niewątpliwie ze stresem i dlatego Japończycy używają swoich luksusowych, europejskich aut jedynie do wypadów w czasie weekendów.

Nienaganny stan techniczny oferowanych przez nas samochodów to zarówno skutek pedantycznego dbania użytkownika o swoją luksusową limuzynę, jak i wynik obowiązku wykonania raz na dwa lata przeglądu technicznego, którego procedura jest wyjątkowo rygorystyczna. Warto też zauważyć, iż przebieg w sprowadzanych z Japonii samochodach nie budzi żadnych wątpliwości, gdyż uwiarygodniany jest poprzez tzw. dokument wywozowy. Powstaje on na podstawie oficjalnych wpisów w Ministerstwie Transportu i zawiera dokładny przebieg z dwóch ostatnich przeglądów.

Jeżeli chcesz się cieszyć z zakupu samochodu sprowadzonego z Japonii, prosimy o kontakt z naszą firmą.