Porsche Carrera Coupe 911

Porsche Carrera Coupe 911

Samochody z Japonii importowane przez Raj Auto charakteryzują się nienagannym stanem technicznym, niskimi przebiegami oraz bogatym, nietuzinkowym wyposażeniem. Z reguły są to wersje produkowane na indywidualne zamówienie.

Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż piękne i wyjątkowe Porsche 911 996 z 1999 roku.
Auto zostało sprowadzone przez naszą firmę z Japonii a jego niski przebieg potwierdzony jest Certyfikatem Eksportowym.
Silnik i zespół napędowy nie mają żadnych wycieków, wszystko pracuje bardzo dobrze i bezszelestnie.
Wnętrze posiada swój styl i klasę, jest bardzo czyste i zadbane.
Wszystkie podzespoły pojazdu są w doskonałym stanie, wyglądają jakby auto wyjechało z fabryki.
Samochód otrzymał nowe ogumienie zgodne z zaleceniem fabryki.

Całe auto zostało pokryte przez specjalistyczną firmę tuningową bardzo wysokiej jakości folią w kolorze GUARD’S RED.
Do pojazdu zostało zastosowane dedykowane, sportowe zawieszenie gwintowane, dzięki któremu można modyfikować kulturę i styl jazdy poprzez regulowanie twardości i wysokości zmieniając przy tym walory trakcyjne.
Ten egzemplarz otrzymał również wykonany na zamówienie specjalny sportowy wydech ze stali nierdzewnej z katalizatorami (ostatnie zdjęcia).
Modyfikacje objęły również zderzaki Turbo 4S, sportowe – kubełkowe fotele RECARO z opcją regulacji w dwóch płaszczyznach , spojler GT2 Style oraz poszerzenie nadwozia czyli “widebody”.

Samochód można obejrzeć w naszym renomowanym salonie w Gliwicach.
Na wszelkie pytania chętnie odpowiadam telefonicznie od godz: 8.00 do 22.00.
Przed przyjazdem proszę koniecznie potwierdzić telefonicznie dostępność samochodu!

Na wszystkie sprzedawane przez nas samochody wystawiamy fakturę VAT 23% a podana cena jest kwotą BRUTTO. Rejestrując samochód na firmę zyskujesz 23% jego wartości. Kupujący zwolniony jest również z opłaty skarbowej.

Raj Auto Gliwice

Luksusowe, europejskie Mercedesy sprowadzane z Japonii charakteryzują się bardzo bogatym wyposażeniem, wyjątkowo niskim przebiegiem oraz nienagannym stanem technicznym.

Japończycy uważają bowiem, że posiadanie samochodu wyprodukowanego przez niemieckiego producenta  dowodzi o wysokim statusie materialnym. Dla podkreślenia swojej pozycji, Japończycy kupują auta z kierownicą po lewej stronie. Takie umiejscowienie kierownicy wynika z mody i jest dla Japończyka synonimem luksusu i nieprzeciętnej majętności właściciela, który mógł sobie pozwolić na sprowadzenie auta z Europy, ponosząc koszt wysokich opłat celnych.

Japonia to dobry kraj na zakup samochodu, za względu na bardzo restrykcyjne przepisy dotyczące stanu technicznego pojazdów. Przegląd jest tam długi, bardzo dokładny i drogi.

Niski przebieg  związany jest nie tylko z tym, iż Japończycy do pracy dojeżdżają metrem, ale właśnie z lokalizacją kierownicy niedostosowaną do ruchu lewostronnego obowiązującego w Kraju Kwitnącej Wiśni. Przejazd przez bramki na autostradzie czy parkingu wiąże się niewątpliwie ze stresem i dlatego Japończycy używają swoich luksusowych, europejskich aut jedynie do wypadów w czasie weekendów.

Nienaganny stan techniczny oferowanych przez nas Mercedesów to zarówno skutek pedantycznego dbania użytkownika o swoją luksusową limuzynę, jak i wynik obowiązku wykonania raz na dwa lata przeglądu technicznego, którego procedura jest wyjątkowo rygorystyczna. Warto też zauważyć, iż przebieg w sprowadzanych z Japonii Mercedesach nie budzi żadnych wątpliwości, gdyż uwiarygodniany jest poprzez tzw. dokument wywozowy. Powstaje on na podstawie oficjalnych wpisów w Ministerstwie Transportu i zawiera dokładny przebieg z dwóch ostatnich przeglądów.

Jeżeli chcesz się cieszyć z zakupu Mercedesa sprowadzonego z Japonii, prosimy o kontakt z naszą firmą.