Mercedes SL350 #BerryRed #Kamera #5GTronic

Mercedes SL350

Na wszystkie sprzedawane przez nas samochody wystawiamy fakturę VAT 23% a podana cena jest kwotą BRUTTO. Rejestrując samochód na firmę zyskujesz 23% jego wartości. Kupujący zwolniony jest również z opłaty skarbowej. Wszystkie samochody są naszą własnością, są zarejestrowane, po wszelkich opłatach (cło, akcyza) i ubezpieczone komisowo. Jesteśmy pierwszymi właścicielami w kraju, a pojazdy nie były wcześniej jeżdżone po Polskich drogach.

 

 

Na sprzedaż Mercedes SL350 sprowadzony z Japonii. Auto w lakierze BRILLIANT SILBER.

We wnętrzu znajdziemy rzadko spotykane skóry BERRYROT, oraz dekory w drewnie jesionowym.

Samochód wyprodukowany w 2003 roku odkąd przejechał zaledwie 66 tys km (przebieg udokumentowany Certyfikatem Eksportowym Japonii).

Ocena aukcyjna w Japonii to wysokie 4B!

W Japonii ostatni serwis około 3000 km temu.

W Polsce z kolei samochód po sprawdzeniu serwisowym w renomowanym serwisie, wymieniono m.in:. obydwa akumulatory, poduszka skrzynii.

Karoseria w bardzo dobrym stanie, środek wyjątkowo zadbany, podwozie bez wycieków i rdzy.

Serdecznie zapraszam do zakupu.

Wyposażenie m.in:.

– Automatyczna 5 biegowa skrzynia

– Dekory w drewnie jesionowym

– Radio z kamerą cofania

– Zmieniarka CD 6 płytowa

– Ogrzewanie foteli

– Elektrycznie sterowane fotele z pamięcią ustawień

– 2 Cupholdery

– Silnik 3,7 V6 M112

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą na której mamy wszystkie samochody sprowadzone z Japonii ,aktualne i świeżo zakupione.

https://mercedesyzjaponii.pl/oferta/aktualne/

 

Na wszelkie pytania chętnie odpowiadam telefonicznie od godz. 8.00 do 17.00. Przed przyjazdem proszę koniecznie potwierdzić telefonicznie dostępność samochodu i umówić termin wizyty aby zapewnić sobie właściwą obsługę. Ze względu na ilość sprzedawanych przez nas samochodów Klienci umówieni mają pierwszeństwo w obsłudze.