Mercedes-Benz Klasa G 500L

Mercedes-Benz G 500 L

Mercedesy z Japonii importowane przez firmę Raj Auto charakteryzują się nienagannym stanem technicznym, niskimi udokumentowanymi przebiegami oraz bogatym, luksusowym wyposażeniem. Są to bardzo zadbane wersje, produkowane na indywidualne zamówienie.

Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż unikatowego Mercedesa klasy G w pełnym pakiecie AMG z drugiego liftingu.
Samochód świeżo sprowadzony z Japonii od pierwszego właściciela.
Mercedes z bardzo niskim przebiegiem (74 tys. km), udokumentowanym japońskim Certyfikatem Eksportowym.

Pakiet AMG obejmuje:
– Zderzak przedni oraz tylni
– Nakładki na zaciski hamulcowe
– Oznaczenie we wnętrzu samochodu
– Wydech
– Felgi
– Pokrywa silnika
– Lusterka
itd…

Egzemplarz z bogatym wyposażeniem – m.in:
– podgrzewane skórzane fotele z przodu i z tyłu,
– elektrycznie regulowane przednie fotele,
– środek wyłożony drewnem WALNUT VENEER
– welurowa wykładzina,
– dwustrefowa klimatyzacja,
– szyberdach,
itd…

Dodatkowo samochód posiada unowocześnione oświetlenie z modelu po drugim liftingu, które obejmuję diody ledowe oraz oświetlenie ksenonowe.

Stan samochodu doskonały biorąc pod uwagę wiek, wszystko jest sprawne, wnętrze pięknie utrzymane.
Samochód wyjątkowy dla wyjątkowego Klienta.
Podana cena jest kwotą Brutto, wystawiamy fakturę VAT 23%, kupujący zwolniony z opłaty skarbowej.

Na wszelkie pytania chętnie odpowiadamy telefonicznie od godz.8.00 do 22.00.

Przed przyjazdem proszę koniecznie potwierdzić telefonicznie dostępność samochodu!

 

Zapraszamy do wizyty w naszym salonie w Gliwicach przy ulicy Kujawskiej 34!

Raj Auto Gliwice

Luksusowe, europejskie Mercedesy sprowadzane z Japonii charakteryzują się bardzo bogatym wyposażeniem, wyjątkowo niskim przebiegiem oraz nienagannym stanem technicznym.

Japończycy uważają bowiem, że posiadanie samochodu wyprodukowanego przez niemieckiego producenta  dowodzi o wysokim statusie materialnym. Dla podkreślenia swojej pozycji, Japończycy kupują auta z kierownicą po lewej stronie. Takie umiejscowienie kierownicy wynika z mody i jest dla Japończyka synonimem luksusu i nieprzeciętnej majętności właściciela, który mógł sobie pozwolić na sprowadzenie auta z Europy, ponosząc koszt wysokich opłat celnych.

Japonia to dobry kraj na zakup samochodu, za względu na bardzo restrykcyjne przepisy dotyczące stanu technicznego pojazdów. Przegląd jest tam długi, bardzo dokładny i drogi.

Niski przebieg  związany jest nie tylko z tym, iż Japończycy do pracy dojeżdżają metrem, ale właśnie z lokalizacją kierownicy niedostosowaną do ruchu lewostronnego obowiązującego w Kraju Kwitnącej Wiśni. Przejazd przez bramki na autostradzie czy parkingu wiąże się niewątpliwie ze stresem i dlatego Japończycy używają swoich luksusowych, europejskich aut jedynie do wypadów w czasie weekendów.

Nienaganny stan techniczny oferowanych przez nas Mercedesów to zarówno skutek pedantycznego dbania użytkownika o swoją luksusową limuzynę, jak i wynik obowiązku wykonania raz na dwa lata przeglądu technicznego, którego procedura jest wyjątkowo rygorystyczna. Warto też zauważyć, iż przebieg w sprowadzanych z Japonii Mercedesach nie budzi żadnych wątpliwości, gdyż uwiarygodniany jest poprzez tzw. dokument wywozowy. Powstaje on na podstawie oficjalnych wpisów w Ministerstwie Transportu i zawiera dokładny przebieg z dwóch ostatnich przeglądów.

Jeżeli chcesz się cieszyć z zakupu Mercedesa sprowadzonego z Japonii, prosimy o kontakt z naszą firmą.