Mercedes-Benz CLS 500# Designo# AMG Pakiet# Android# #Czarnapodsufitka #Alcantara

Mercedes-Benz CLS 500

Na wszystkie sprzedawane przez nas samochody wystawiamy fakturę VAT 23% a podana cena jest kwotą BRUTTO. Rejestrując samochód na firmę zyskujesz 23% jego wartości. Kupujący zwolniony jest również z opłaty skarbowej. Wszystkie samochody są w pełni opłacone, oraz zarejestrowane.

Na sprzedaż Mercedes CLS 500 w pakiecie oryginalnym AMG .

Samochód w wyjątkowym rzadkim lakierze Designo!

Auto może się pochwalić zarówno lakierem, siedziskami skórzanymi ale też elementami ozdobnymi wnętrza Designo (lakier fortepianowy czarny), oraz podsufitką czarna alcantara.

Regularnie serwisowany, ostatni serwis 2000 km temu.

W Polsce również po sprawdzeniu w renomowanym serwisie!

Cls został sprowadzony przez nas z Japonii od pierwszego właściciela z przebiegiem niespełna 83tyś km. Jego śladowy przebieg potwierdza certyfikat wydany przez Japoński narodowy wydział transportowy.

Mercedes Cls 500 po kontroli serwisowej!

W pojeździe zamontowano radio z systemem Android. ( 2xUSB, SD, Bluetooth, sklep play itd..) które umożliwia korzystanie z pełnego zakresu polskich częstotliwości.

Wyposażenie m. in. – Felgi 19 AMG

– Automatyczna skrzynia 7-biegowa 7G TRONIC

– Zawieszenie pneumatyczne Airmatic z regulacją wysokości

– Elektryczna tylna roleta

– Czterostrefowa klimatyzacja THERMOTRONIC

– System nagłośnienia Surround HARMAN KARDON

– Fotele przednie elektrycznie ustawne z pamięcia ustawień

– Grzane fotele przednie

– Isofix

– Silnik Benzynowy M-113

Na życzenie Klienta dowozimy samochód w dowolne miejsce w kraju. Koszt to 4 zł za kilometr. Na wszelkie pytania chętnie odpowiadam telefonicznie od godz. 8.00 do 19.00. Przed przyjazdem proszę koniecznie potwierdzić telefonicznie dostępność samochodu i umówić termin wizyty aby zapewnić sobie właściwą obsługę. Ze względu na ilość sprzedawanych przez nas samochodów Klienci umówieni mają pierwszeństwo w obsłudze.