Mercedes-Benz S500 W221 4Matic

Mercedes-Benz W221 S500

Mercedesy z Japonii, samochody z Japonii importowane przez firmę Raj Auto charakteryzują się nienagannym stanem technicznym, niskimi udokumentowanymi przebiegami oraz bogatym, luksusowym wyposażeniem. Są to bardzo zadbane wersje, produkowane na indywidualne zamówienie.

Witamy!
Mamy przyjemność przedstawić wyjątkowy samochód jakim jest Mercedes klasy S model W221 z napędem na 4 koła czyli w skrócie 4Matic. Silnik 5,5l V8 o mocy 388KM zapewnia komfortową a w razie potrzeby bardzo dynamiczną jazdę. Samochód jest w idealnym stanie, został przez nas zakupiony w Japonii od pierwszego właściciela, japoński certyfikat potwierdza jego niski przebieg.

Nie ma w Polsce drugiego takiego pojazdu. Ten egzemplarz jest w stanie idealnym i jeśli szukasz takiego – właśnie znalazłeś.

Samochód gotowy do jazdy bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów eksploatacyjnych.

Więcej zdjęć tego pięknego Mercedesa w naszym ogłoszeniu na portalu Otomoto.pl

https://www.otomoto.pl/oferta/mercedes-benz-klasa-s-4matic-faktura-vat-23-jedyny-taki-w-kraju-sprowadzony-z-japonii-ID6zJcah.html

SAMOCHÓD SPRZEDANY – SZUKASZ TAKIEGO? ZADZWOŃ!

Przyjmujemy zamówienia na samochody według indywidualnych oczekiwań (samochody przygotowane do rejestracji). Realizujemy zamówienia na samochody kultowych marek i modeli w perfekcyjnym stanie.

Zapraszamy do naszego salonu w Gliwicach przy ulicy Kujawskiej 34!

Raj Auto Gliwice

Luksusowe, europejskie Mercedesy sprowadzane z Japonii charakteryzują się bardzo bogatym wyposażeniem, wyjątkowo niskim przebiegiem oraz nienagannym stanem technicznym.

Japończycy uważają bowiem, że posiadanie samochodu wyprodukowanego przez niemieckiego producenta  dowodzi o wysokim statusie materialnym. Dla podkreślenia swojej pozycji, Japończycy kupują auta z kierownicą po lewej stronie. Takie umiejscowienie kierownicy wynika z mody i jest dla Japończyka synonimem luksusu i nieprzeciętnej majętności właściciela, który mógł sobie pozwolić na sprowadzenie auta z Europy, ponosząc koszt wysokich opłat celnych.

Japonia to dobry kraj na zakup samochodu, za względu na bardzo restrykcyjne przepisy dotyczące stanu technicznego pojazdów. Przegląd jest tam długi, bardzo dokładny i drogi.

Niski przebieg  związany jest nie tylko z tym, iż Japończycy do pracy dojeżdżają metrem, ale właśnie z lokalizacją kierownicy niedostosowaną do ruchu lewostronnego obowiązującego w Kraju Kwitnącej Wiśni. Przejazd przez bramki na autostradzie czy parkingu wiąże się niewątpliwie ze stresem i dlatego Japończycy używają swoich luksusowych, europejskich aut jedynie do wypadów w czasie weekendów.

Nienaganny stan techniczny oferowanych przez nas Mercedesów to zarówno skutek pedantycznego dbania użytkownika o swoją luksusową limuzynę, jak i wynik obowiązku wykonania raz na dwa lata przeglądu technicznego, którego procedura jest wyjątkowo rygorystyczna. Warto też zauważyć, iż przebieg w sprowadzanych z Japonii Mercedesach nie budzi żadnych wątpliwości, gdyż uwiarygodniany jest poprzez tzw. dokument wywozowy. Powstaje on na podstawie oficjalnych wpisów w Ministerstwie Transportu i zawiera dokładny przebieg z dwóch ostatnich przeglądów.

Jeżeli chcesz się cieszyć z zakupu Mercedesa sprowadzonego z Japonii, prosimy o kontakt z naszą firmą.