Mercedes-Benz S 500 L 2001

Mercedes-Benz S 500 L 2001

Mercedesy z Japonii, samochody z Japonii importowane przez firmę Raj Auto charakteryzują się nienagannym stanem technicznym, niskimi udokumentowanymi przebiegami oraz bogatym, luksusowym wyposażeniem. Są to bardzo zadbane wersje, produkowane na indywidualne zamówienie.

Witam serdecznie!
Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż tego pięknego Mercedesa S500L. Samochód jest w genialnym stanie i ma bardzo niski, autentyczny przebieg. Potwierdza go Japoński certyfikat eksportowy oraz książka serwisowa z regularnymi wpisami. Wewnątrz niesamowicie zadbany a bardzo bogate wyposażenie obejmuje m.in. podgrzewanie przednich foteli i tylnej kanapy, osobną klimatyzację dla wszystkich pasażerów, regulowaną tylną kanapę, elektryczne domykanie drzwi i klapy tylnej, elektryczny szyberdach, czujniki parkowania ‚Parktronic’, nagłośnienie ‚Bose’ i wiele, wiele innych.
Egzemplarz pochodzi od pierwszego właściciela i został sprowadzony przez nas z Japonii gdzie uzyskał bardzo wysokie noty na aukcji.

Więcej zdjęć znajdą Państwo na portalu Otomoto.pl pod adresem:

https://www.otomoto.pl/oferta/mercedes-benz-klasa-s-s500l-sprowadzony-z-japonii-wzorowy-stan-niski-przebieg-vat23-ID6zqvj4.html

TEN PIĘKNY KLASYK JUŻ DO OBEJRZENIA W NASZYM SALONIE!

Przyjmujemy i realizujemy zamówienia na samochody z Japonii według indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Każdy samochód jest gotowy do rejestracji: posiada certyfikat potwierdzający przebieg, ma opłaconą akcyzę, cło i podatek VAT, który po zakupie można odliczyć.

Zapraszamy do wizyty w naszym salonie w Gliwicach przy ulicy Kujawskiej 34!

Raj Auto Gliwice

Luksusowe, europejskie Mercedesy sprowadzane z Japonii charakteryzują się bardzo bogatym wyposażeniem, wyjątkowo niskim przebiegiem oraz nienagannym stanem technicznym.

Japończycy uważają bowiem, że posiadanie samochodu wyprodukowanego przez niemieckiego producenta  dowodzi o wysokim statusie materialnym. Dla podkreślenia swojej pozycji, Japończycy kupują auta z kierownicą po lewej stronie. Takie umiejscowienie kierownicy wynika z mody i jest dla Japończyka synonimem luksusu i nieprzeciętnej majętności właściciela, który mógł sobie pozwolić na sprowadzenie auta z Europy, ponosząc koszt wysokich opłat celnych.

Japonia to dobry kraj na zakup samochodu, za względu na bardzo restrykcyjne przepisy dotyczące stanu technicznego pojazdów. Przegląd jest tam długi, bardzo dokładny i drogi.

Niski przebieg  związany jest nie tylko z tym, iż Japończycy do pracy dojeżdżają metrem, ale właśnie z lokalizacją kierownicy niedostosowaną do ruchu lewostronnego obowiązującego w Kraju Kwitnącej Wiśni. Przejazd przez bramki na autostradzie czy parkingu wiąże się niewątpliwie ze stresem i dlatego Japończycy używają swoich luksusowych, europejskich aut jedynie do wypadów w czasie weekendów.

Nienaganny stan techniczny oferowanych przez nas Mercedesów to zarówno skutek pedantycznego dbania użytkownika o swoją luksusową limuzynę, jak i wynik obowiązku wykonania raz na dwa lata przeglądu technicznego, którego procedura jest wyjątkowo rygorystyczna. Warto też zauważyć, iż przebieg w sprowadzanych z Japonii Mercedesach nie budzi żadnych wątpliwości, gdyż uwiarygodniany jest poprzez tzw. dokument wywozowy. Powstaje on na podstawie oficjalnych wpisów w Ministerstwie Transportu i zawiera dokładny przebieg z dwóch ostatnich przeglądów.

Jeżeli chcesz się cieszyć z zakupu Mercedesa sprowadzonego z Japonii, prosimy o kontakt z naszą firmą.