Chevrolet TrailBlazer 4WD LT #1wszywłaściciel #Vortec #Noweopony #NOWACENA

Chevrolet TrailBlazer 4WD LT

 

Ostatnia cena sprzed 30 dni: 57 900 PLN

Na wszystkie sprzedawane przez nas samochody wystawiamy fakturę VAT 23% a podana cena jest kwotą BRUTTO. Rejestrując samochód na firmę zyskujesz 23% jego wartości. Kupujący zwolniony jest również z opłaty skarbowej.

Na sprzedaż Chevrolet TrailBlazer z 17.11.2005 sprawadzony z Japonii od pierwszego właściciela.

Trailblazer to topowa odmiana Chevroleta Blazer S10 , pojazd ten jest laureatem nagrody North American Truck of the Year w 2002 roku.

Niski przebieg 90tys.km potwierdzony jest japońskim Certyfikatem Eksportowym.

Auto z niezawodnym i pancernym wręcz silnikiem Vortec LS 4.2 L R6 Atlas (Na liście 10 najlepszych silników w latach 2001- 2005), który przenoszony jest na 4 koła z możliwością aktywowania tylko tylnej osi.

Trailblazer jest w znakomitym stanie, rama, zawieszenie i układ wydechowy bez zarzutu. Zero wycieków. Powłoka lakiernicza w stanie dobrym. Jednostka ta jest znana ze swej niezawodności i idealnie nadaje się pod instalację gazową. Nie bez powodu zresztą Trailblazer został wybrany samochodem roku.

Samochód po kontroli serwisowej, posiada m.in:. nowe opony letnie, odświeżone felgi, uzupełnioną klimatyzację.

Na życzenie Klienta dowozimy samochód w dowolne miejsce w kraju. Koszt to 4zł za kilometr.

Na wszelkie pytania chętnie odpowiadam telefonicznie od godz. 8.00 do 17.00. Przed przyjazdem proszę koniecznie potwierdzić telefonicznie dostępność samochodu i umówić termin wizyty aby zapewnić sobie właściwą obsługę. Ze względu na ilość sprzedawanych przez nas samochodów Klienci umówieni mają pierwszeństwo w obsłudze.

 

Nasza firma może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem i zaufaniem setek Klientów. Jesteśmy pionierami tej branży i zajmujemy się sprowadzaniem samochodów z Japonii od ponad ośmiu lat. Importowane przez nas auta przechodzą szczegółowe przeglądy w naszym renomowanym serwisie przed sprzedażą. Na miejscu można swobodnie zweryfikować stan techniczny samochodu i kontrolę podwozia na jednym z podnośników. Wszystkie samochody są naszą własnością, są zarejestrowane, po wszelkich opłatach i ubezpieczone komisowo. Przeprowadzenie jazdy próbnej poprzedza każdy zakup, nasi doświadczeni sprzedawcy oferują zapoznanie się z pojazdem. Po sprawnym dokonaniu formalności i płatności możliwy jest natychmiastowy wyjazd zakupionym autem w dniu zakupu! Serdecznie zapraszamy!

Raj Auto Gliwice

Luksusowe, europejskie samochody sprowadzane z Japonii charakteryzują się bardzo bogatym wyposażeniem, wyjątkowo niskim przebiegiem oraz nienagannym stanem technicznym.

Japończycy uważają bowiem, że posiadanie samochodu wyprodukowanego przez niemieckiego producenta  dowodzi o wysokim statusie materialnym. Dla podkreślenia swojej pozycji, Japończycy kupują auta z kierownicą po lewej stronie. Takie umiejscowienie kierownicy wynika z mody i jest dla Japończyka synonimem luksusu i nieprzeciętnej majętności właściciela, który mógł sobie pozwolić na sprowadzenie auta z Europy, ponosząc koszt wysokich opłat celnych.

Japonia to dobry kraj na zakup samochodu, za względu na bardzo restrykcyjne przepisy dotyczące stanu technicznego pojazdów. Przegląd jest tam długi, bardzo dokładny i drogi.

Niski przebieg  związany jest nie tylko z tym, iż Japończycy do pracy dojeżdżają metrem, ale właśnie z lokalizacją kierownicy niedostosowaną do ruchu lewostronnego obowiązującego w Kraju Kwitnącej Wiśni. Przejazd przez bramki na autostradzie czy parkingu wiąże się niewątpliwie ze stresem i dlatego Japończycy używają swoich luksusowych, europejskich aut jedynie do wypadów w czasie weekendów.

Nienaganny stan techniczny oferowanych przez nas samochodów to zarówno skutek pedantycznego dbania użytkownika o swoją luksusową limuzynę, jak i wynik obowiązku wykonania raz na dwa lata przeglądu technicznego, którego procedura jest wyjątkowo rygorystyczna. Warto też zauważyć, iż przebieg w sprowadzanych z Japonii samochodach nie budzi żadnych wątpliwości, gdyż uwiarygodniany jest poprzez tzw. dokument wywozowy. Powstaje on na podstawie oficjalnych wpisów w Ministerstwie Transportu i zawiera dokładny przebieg z dwóch ostatnich przeglądów.

Jeżeli chcesz się cieszyć z zakupu samochodu sprowadzonego z Japonii, prosimy o kontakt z naszą firmą.