BMW Z3 M Sport # ChromeLine# 1wszy właściciel# 140KM

BMW Z3 M Sport

Samochody z Japonii importowane przez firmę Raj Auto charakteryzują się nienagannym stanem technicznym, niskimi udokumentowanymi przebiegami oraz bogatym, luksusowym wyposażeniem. Są to bardzo zadbane wersje, produkowane na indywidualne zamówienie. Na samochód wystawiona zostanie faktura VAT podana cena jest ceną BRUTTO i zawiera wszelkie opłaty – samochód gotowy do jazdy.

Mamy przyjemność zaoferować na sprzedaż piękne BMW Z3 z 1998r z przebiegiem 107 tys. km.
BMW w klasycznym lakierze ALPINWEISS z żywym wnętrzem w kolorze LEDER OREGON.

Auto pochodzi z rynku Japońskiego od pierwszego właściciela.

Z3 wyposażone jest bogato, m.in.  w:

– Niezawodny silnik 1,9 o mocy 140 KM wraz z blokadą mechanizmu różnicowego ( szpera 25%)

– zawieszeniem sportowe M..

– dach kompatybilny z wersją hardtop

– pakiet ChromeLine

– zmieniarka BMW na 6 CD I-Bus

– radio akcesoryjne z pełnym zakresem częstotliwości (Bluetooth, AUX, USB)

– półautomatyczne składanie dachu

– podgrzewane fotele

Wnętrze bardzo ładne i zadbane.
Wszystko w BMW działa: klimatyzacja chłodzi, silnik suchutki bez żadnych wycieków – wygląda bardzo dobrze.
Przebieg jest potwierdzony Japońskim certyfikatem eksportowym.

 

Na życzenie Klienta dowozimy samochód w dowolne miejsce w kraju. Koszt to 3 zł za kilometr.

Na wszelkie pytania chętnie odpowiadamy telefonicznie od godz. 8.00 do 22.00.
Przed przyjazdem proszę koniecznie potwierdzić telefonicznie dostępność samochodu!
Raj Auto Gliwice

 

Luksusowe, europejskie samochody sprowadzane z Japonii charakteryzują się bardzo bogatym wyposażeniem, wyjątkowo niskim przebiegiem oraz nienagannym stanem technicznym.

Japończycy uważają bowiem, że posiadanie samochodu wyprodukowanego przez niemieckiego producenta dowodzi o wysokim statusie materialnym. Dla podkreślenia swojej pozycji, Japończycy kupują auta z kierownicą po lewej stronie. Takie umiejscowienie kierownicy wynika z mody i jest dla Japończyka synonimem luksusu i nieprzeciętnej majętności właściciela, który mógł sobie pozwolić na sprowadzenie auta z Europy, ponosząc koszt wysokich opłat celnych.

Japonia to dobry kraj na zakup samochodu, za względu na bardzo restrykcyjne przepisy dotyczące stanu technicznego pojazdów. Przegląd jest tam długi, bardzo dokładny i drogi.

Niski przebieg związany jest nie tylko z tym, iż Japończycy do pracy dojeżdżają metrem, ale właśnie z lokalizacją kierownicy niedostosowaną do ruchu lewostronnego obowiązującego w Kraju Kwitnącej Wiśni. Przejazd przez bramki na autostradzie czy parkingu wiąże się niewątpliwie ze stresem i dlatego Japończycy używają swoich luksusowych, europejskich aut jedynie do wypadów w czasie weekendów.

Nienaganny stan techniczny oferowanych przez nas samochodów to zarówno skutek pedantycznego dbania użytkownika o swoją luksusową limuzynę, jak i wynik obowiązku wykonania raz na dwa lata przeglądu technicznego, którego procedura jest wyjątkowo rygorystyczna. Warto też zauważyć, iż przebieg w sprowadzanych z Japonii samochodach nie budzi żadnych wątpliwości, gdyż uwiarygodniany jest poprzez tzw. dokument wywozowy. Powstaje on na podstawie oficjalnych wpisów w Ministerstwie Transportu i zawiera dokładny przebieg z dwóch ostatnich przeglądów.