BMW Z3 M Sport # ChromeLine# 1wszy właściciel# 140KM

BMW Z3 M Sport

Na wszystkie sprzedawane przez nas samochody wystawiamy fakturę VAT 23% a podana cena jest kwotą BRUTTO. Rejestrując samochód na firmę zyskujesz 23% jego wartości. Kupujący zwolniony jest również z opłaty skarbowej. Wszystkie samochody są naszą własnością, są zarejestrowane, po wszelkich opłatach (cło, akcyza) i ubezpieczone komisowo. Jesteśmy pierwszymi właścicielami w kraju, a pojazdy nie były wcześniej jeżdżone po Polskich drogach.

Mamy przyjemność zaoferować na sprzedaż piękne BMW Z3 z 1998r z przebiegiem 107 tys. km.
BMW w klasycznym lakierze ALPINWEISS z żywym wnętrzem w kolorze LEDER OREGON.

Auto pochodzi z rynku Japońskiego od pierwszego właściciela.

Z3 wyposażone jest bogato, m.in.  w:

– Niezawodny silnik 1,9 o mocy 140 KM wraz z blokadą mechanizmu różnicowego ( szpera 25%)

– zawieszeniem sportowe M..

– dach kompatybilny z wersją hardtop

– pakiet ChromeLine

– zmieniarka BMW na 6 CD I-Bus

– radio akcesoryjne z pełnym zakresem częstotliwości (Bluetooth, AUX, USB)

– półautomatyczne składanie dachu

– podgrzewane fotele

Wnętrze bardzo ładne i zadbane.
Wszystko w BMW działa: klimatyzacja chłodzi, silnik suchutki bez żadnych wycieków – wygląda bardzo dobrze.
Przebieg jest potwierdzony Japońskim certyfikatem eksportowym.

 

Na życzenie Klienta dowozimy samochód w dowolne miejsce w kraju. Koszt to 3 zł za kilometr.

Na wszelkie pytania chętnie odpowiadamy telefonicznie od godz. 8.00 do 22.00.
Przed przyjazdem proszę koniecznie potwierdzić telefonicznie dostępność samochodu!
Raj Auto Gliwice

 

Luksusowe, europejskie samochody sprowadzane z Japonii charakteryzują się bardzo bogatym wyposażeniem, wyjątkowo niskim przebiegiem oraz nienagannym stanem technicznym.

Japończycy uważają bowiem, że posiadanie samochodu wyprodukowanego przez niemieckiego producenta dowodzi o wysokim statusie materialnym. Dla podkreślenia swojej pozycji, Japończycy kupują auta z kierownicą po lewej stronie. Takie umiejscowienie kierownicy wynika z mody i jest dla Japończyka synonimem luksusu i nieprzeciętnej majętności właściciela, który mógł sobie pozwolić na sprowadzenie auta z Europy, ponosząc koszt wysokich opłat celnych.

Japonia to dobry kraj na zakup samochodu, za względu na bardzo restrykcyjne przepisy dotyczące stanu technicznego pojazdów. Przegląd jest tam długi, bardzo dokładny i drogi.

Niski przebieg związany jest nie tylko z tym, iż Japończycy do pracy dojeżdżają metrem, ale właśnie z lokalizacją kierownicy niedostosowaną do ruchu lewostronnego obowiązującego w Kraju Kwitnącej Wiśni. Przejazd przez bramki na autostradzie czy parkingu wiąże się niewątpliwie ze stresem i dlatego Japończycy używają swoich luksusowych, europejskich aut jedynie do wypadów w czasie weekendów.

Nienaganny stan techniczny oferowanych przez nas samochodów to zarówno skutek pedantycznego dbania użytkownika o swoją luksusową limuzynę, jak i wynik obowiązku wykonania raz na dwa lata przeglądu technicznego, którego procedura jest wyjątkowo rygorystyczna. Warto też zauważyć, iż przebieg w sprowadzanych z Japonii samochodach nie budzi żadnych wątpliwości, gdyż uwiarygodniany jest poprzez tzw. dokument wywozowy. Powstaje on na podstawie oficjalnych wpisów w Ministerstwie Transportu i zawiera dokładny przebieg z dwóch ostatnich przeglądów.