Mercedes S500L #AlmadineBlack #RadioEU

Mercedes S500L

 

Na sprzedaż Mercedes S500L. Ten samochód został sprowadzony z Japonii od pierwszego właściciela i posiada niski przebieg, który jest potwierdzony japońskim Certyfikatem Eksportowym i wynosi niecałe 50 tysięcy kilometrów. Stan techniczny pojazdu jest bardzo dobry jak na jego wiek, wszystkie elementy działają bez zarzutu, zawieszenie AirMatic nie opada, a wnętrze zostało utrzymane w bardzo dobrym stanie.

Nietypowy lakier Almadine Black Metallic, który nadaje mu ciemny, niemal czarny kolor, wpadający w fiolet w promieniach słonecznych.

Wnętrze samochodu uzupełnione tapicerką Leder Nappa w kolorze champignon.

Ten egzemplarz był również regularnie serwisowany w Japonii, a ostatni przegląd został przeprowadzony przy przebiegu 46 tysięcy kilometrów. W Polsce samochód został sprawdzony mechanicznie w renomowanym serwisie.

Ponadto, ten Mercedes S500L posiada bogate wyposażenie, obejmujące m.in.
– Podgrzewane fotele przednie i tylne
– nagłośnienie przestrzenne BOSE
– zawieszenie pneumatyczne z regulacją wysokości AirMatic
– czterostrefową klimatyzację
– elektrycznie regulowaną tylną kanapę
– elektryczne domykanie drzwi
– szyberdach.

Dodatkowo, samochód jest wyposażony w oryginalne radio kasetowe z pełnym zakresem polskich częstotliwości. Dla porównania samochodu Japońskie mają przeważnie radio z częściowym zakresem częstotliwości (76- 90 MHz)

Zapraszamy serdecznie do naszego renomowanego salonu w Gliwicach przy ulicy Kujawskiej 34, gdzie możecie Państwo obejrzeć ten samochód.

Przed przyjazdem do salonu, koniecznie prosimy o potwierdzenie dostępności samochodu telefonicznie w godzinach 8:00- 17:00, oraz umówienie wizyty, aby zapewnić Państwu odpowiednie wsparcie. Ze względu na duże zainteresowanie naszymi pojazdami, Klienci z umówionymi wizytami mają pierwszeństwo obsługi.