Mercedes CLS 350 #Certyfikat #IRIDIUM SILBER

Mercedes CLS 350

GWARANCJA świętego SPOKOJU !
– samochód ma udokumentowany przebieg
– kupujesz od naszej firmy, która jest jego właścicielem
– nie zaprzątasz sobie głowy i nie tracisz czasu na chodzenie do urzędów, gdyż wszelkie opłaty jak cło, akcyza i 23 % podatek Vat są już opłacone.
– samochód ma zrobiony przegląd , jest zarejestrowany i ubezpieczony.
Płacisz i wyjeżdżasz.

Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż Mercedesa CLS 350 w w nietypowym kolorze IRIDIUM SILBER METALLIC
Samochód jest w bardzo dobrym stanie lakierniczym (100, podwozie bez rdzy, stan techniczny bez zarzutów. Auto może się pochwalić śladowym przebiegiem ponad 70 tys. km Został sprowadzony przez nas z Japonii od pierwszego właściciela. Jego śladowy przebieg potwierdza certyfikat wydany przez Japoński narodowy wydział transportowy.

-Samochód po kontroli serwisowej

Wyposażenie m. in.

– Szyberdach elektryczny
– Pakiet podwyższenia mocy chłodzenia
– Automatyczna skrzynia biegów 7G- Tronic PLUS
– Zawieszenie pneumatyczne Airmatic z regulacją wysokości
– Elektryczna tylna roleta
– Czterostrefowa klimatyzacja THERMOTRONIC
– Fotele przednie elektrycznie ustawne z pamięcia ustawień
– Grzane fotele przednie
– Isofix

Na życzenie Klienta dowozimy samochód w dowolne miejsce w kraju. Koszt to 4 zł za kilometr.

Na wszelkie pytania chętnie odpowiadamy telefonicznie od godz. 8.00 do 21.00.
Przed przyjazdem proszę koniecznie potwierdzić telefonicznie dostępność samochodu i umówić termin wizyty aby zapewnić sobie właściwą obsługę. Ze względu na ilość sprzedawanych przez nas samochodów Klienci umówieni mają pierwszeństwo w obsłudze.