Mercedes-Benz S550

Mercedes-Benz S550

Mercedesy z Japonii, samochody z Japonii importowane przez firmę Raj Auto charakteryzują się nienagannym stanem technicznym, niskimi udokumentowanymi przebiegami oraz bogatym, luksusowym wyposażeniem. Są to bardzo zadbane wersje, produkowane na indywidualne zamówienie.

Oferujemy na sprzedaż kolekcjonerskiego Mercedesa S500 W221 w pakiecie AMG – jest to jedyny taki egzemplarz w kraju z takim przebiegiem – nie przekroczył 26 tyś. km – jego data produkcji to 1 marzec 2006 roku.
Mercedes został sprowadzony przez nas z Japonii od pierwszego właściciela.
Auto w idealnym stanie – jak z katalogu.
Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny.

Samochód do obejrzenia w naszym renomowanym salonie w Gliwicach przy ulicy Kujawskiej 34.

NIE INTERESUJE NAS ZAMIANA – WYŁĄCZNIE SPRZEDAŻ ZA GOTÓWKĘ LUB PRZELEW!

LEASING OPERACYJNY, FINANSOWY, POŻYCZKA LEASINGOWA, KREDYT.
BEZ GRANICY WIEKU SAMOCHODU!  -> (Tomasz Janikowski tel: 513 505 027 )

Przyjmujemy zamówienia na samochody według indywidualnych oczekiwań (samochody przygotowane do rejestracji). Realizujemy zamówienia na samochody kultowych marek i modeli w perfekcyjnym stanie.

Raj Auto Gliwice

Luksusowe, europejskie Mercedesy sprowadzane z Japonii charakteryzują się bardzo bogatym wyposażeniem, wyjątkowo niskim przebiegiem oraz nienagannym stanem technicznym.

Japończycy uważają bowiem, że posiadanie samochodu wyprodukowanego przez niemieckiego producenta  dowodzi o wysokim statusie materialnym. Dla podkreślenia swojej pozycji, Japończycy kupują auta z kierownicą po lewej stronie. Takie umiejscowienie kierownicy wynika z mody i jest dla Japończyka synonimem luksusu i nieprzeciętnej majętności właściciela, który mógł sobie pozwolić na sprowadzenie auta z Europy, ponosząc koszt wysokich opłat celnych.

Japonia to dobry kraj na zakup samochodu, za względu na bardzo restrykcyjne przepisy dotyczące stanu technicznego pojazdów. Przegląd jest tam długi, bardzo dokładny i drogi.

Nienaganny stan techniczny oferowanych przez nas Mercedesów to zarówno skutek pedantycznego dbania użytkownika o swoją luksusową limuzynę, jak i wynik obowiązku wykonania raz na dwa lata przeglądu technicznego, którego procedura jest wyjątkowo rygorystyczna.

Warto też zauważyć, iż przebieg w sprowadzanych z Japonii Mercedesach nie budzi żadnych wątpliwości, gdyż uwiarygodniany jest poprzez tzw. dokument wywozowy. Powstaje on na podstawie oficjalnych wpisów w Ministerstwie Transportu i zawiera dokładny przebieg z dwóch ostatnich przeglądów.

Jeżeli chcesz się cieszyć z zakupu Mercedesa sprowadzonego z Japonii, prosimy o kontakt z naszą firmą.