Mercedes-Benz W221 S350

Mercedes-Benz W221 S350

Mercedesy z Japonii importowane przez firmę Raj Auto charakteryzują się nienagannym stanem technicznym, niskimi udokumentowanymi przebiegami oraz bogatym, luksusowym wyposażeniem. Są to bardzo zadbane wersje, produkowane na indywidualne zamówienie.

Witam serdecznie!
Nazywam się Tomasz Stefański i reprezentuję firmę Raj Auto. Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy samochód o nietuzinkowym wyglądzie jakim jest nasz biały Mercedes klasy S W221 z silnikiem 3.5l o mocy 245km.

Samochód sprowadzony z Japonii od pierwszego właściciela, ma Japoński certyfikat potwierdzający przebieg. Samochody sprowadzane przez nas wyróżniają się spośród innych na rodzimym rynku przede wszystkim tym, że są to naprawdę idealne egzemplarze.

Stan tego samochodu jest wzorowy. Na niektórych elementach wciąż znajduje się oryginalna, nietknięta folia ochronna jak w nowym samochodzie. Cały lakier oryginalny, fabryczny, wszystkie szyby fabryczne.

Pojazd serwisowany w autoryzowanym serwisie. W ostatnim czasie wymienione został olej, wszystkie filtry oraz klocki hamulcowe. Drugiego takiego egzemplarza z takim przebiegiem i w takim stanie po prostu nie ma!

Samochód posiada bardzo bogate wyposażenie, między innymi:
* ASR (kontrola trakcji)
* Czujnik zmierzchu
* Ogranicznik prędkości
* Światła Xenonowe
* Tempomat aktywny
* Elektrochromatyczne lusterka boczne
* ESP (stabilizacja toru jazdy)
* Komputer pokładowy
* Nawigacja GPS
* Tapicerka skórzana
* Elektrochromatyczne lusterko wsteczne
* Elektrycznie ustawiane fotele
* Podgrzewana przednia szyba
* Podgrzewane tylna kanapa
* Czujnik deszczu
* Gniazdo AUX
* System audio harman/kardon składający się z 12 głośników
* Podgrzewane siedzenia przednie
* Ogranicznik prędkości
* Pamięć foteli ( 3 tryby)
* Doświetlanie zakrętów
* Regulowane zawieszenie
* Klimatronic dwustrefowy
* Nawiew na tylne siedzenia
* Tapicerka skórzana

i wiele innych udogodnień…

Prawdziwa piękność godna polecenia!

Opłacona akcyza, cło i VAT który po zakupie można odliczyć. (gotowy do rejestracji).
Do samochodu dołączamy tzw. check listę ze stanem technicznym samochodu sprawdzanym przez naszych mechaników.

Przyjmujemy zamówienia na samochody według indywidualnych oczekiwań (samochody przygotowane do rejestracji).

Realizujemy zamówienia na samochody kultowych marek i modeli w perfekcyjnym stanie.

Zapraszamy do naszego salonu w Gliwicach przy ulicy Kujawskiej 34!

Raj Auto Gliwice

Luksusowe, europejskie Mercedesy sprowadzane z Japonii charakteryzują się bardzo bogatym wyposażeniem, wyjątkowo niskim przebiegiem oraz nienagannym stanem technicznym.

Japończycy uważają bowiem, że posiadanie samochodu wyprodukowanego przez niemieckiego producenta  dowodzi o wysokim statusie materialnym. Dla podkreślenia swojej pozycji, Japończycy kupują auta z kierownicą po lewej stronie. Takie umiejscowienie kierownicy wynika z mody i jest dla Japończyka synonimem luksusu i nieprzeciętnej majętności właściciela, który mógł sobie pozwolić na sprowadzenie auta z Europy, ponosząc koszt wysokich opłat celnych.

Japonia to dobry kraj na zakup samochodu, za względu na bardzo restrykcyjne przepisy dotyczące stanu technicznego pojazdów. Przegląd jest tam długi, bardzo dokładny i drogi.

Niski przebieg  związany jest nie tylko z tym, iż Japończycy do pracy dojeżdżają metrem, ale właśnie z lokalizacją kierownicy niedostosowaną do ruchu lewostronnego obowiązującego w Kraju Kwitnącej Wiśni. Przejazd przez bramki na autostradzie czy parkingu wiąże się niewątpliwie ze stresem i dlatego Japończycy używają swoich luksusowych, europejskich aut jedynie do wypadów w czasie weekendów.

Nienaganny stan techniczny oferowanych przez nas Mercedesów to zarówno skutek pedantycznego dbania użytkownika o swoją luksusową limuzynę, jak i wynik obowiązku wykonania raz na dwa lata przeglądu technicznego, którego procedura jest wyjątkowo rygorystyczna. Warto też zauważyć, iż przebieg w sprowadzanych z Japonii Mercedesach nie budzi żadnych wątpliwości, gdyż uwiarygodniany jest poprzez tzw. dokument wywozowy. Powstaje on na podstawie oficjalnych wpisów w Ministerstwie Transportu i zawiera dokładny przebieg z dwóch ostatnich przeglądów.

Jeżeli chcesz się cieszyć z zakupu Mercedesa sprowadzonego z Japonii, prosimy o kontakt z naszą firmą.