Maserati Quattroporte 4.2 V8

Maserati Quattroporte

Mercedesy z Japonii importowane przez firmę Raj Auto charakteryzują się nienagannym stanem technicznym, niskimi udokumentowanymi przebiegami oraz bogatym, luksusowym wyposażeniem. Są to bardzo zadbane wersje, produkowane na indywidualne zamówienie.

Witam serdecznie!
Nazywam się Tomasz Stefański i reprezentuję firmę Raj Auto. Mam niebywałą przyjemność zaproponować Państwu
samochód zaprojektowany przez Włoskie studio Carrozzeria Pininfarina. Egzemplarz ten został przez nas sprowadzony z Japonii. Charakteryzuje się silnikiem o pojemności 4.2 litra i mocy 401km. Silnik ten pozwala rozpędzić samochód do 100km/h w jedyne 5,6s i może osiągnąć prędkość nawet do 275km/h. Wnętrze zostało wykonane z wysokiej jakości jasnej skóry i ciemnego drewna.
Jazdę umila system audio firmy BOSE i sportowy wydech Ferrari. Przebieg tego samochodu to jedyne 91 282 km (potwierdzony Japońskim certyfikatem) w stosunku do roku produkcji (2004r.) przez co samochód jest zachowany w idealnym stanie technicznym jak i wizualnym. Środek bardzo zadbany i czysty, karoseria bez oznak rdzy i tym podobnych rzeczy a silnik chodzi bardzo równo.

Maseratti Quartroporte
Pojemność: 4200 ccm
Rok produkcji: 2004
Przebieg: 95 253km
Kraj pochodzenia: Japonia

Przepiękny samochód, który koniecznie trzeba zobaczyć!

Opłacona akcyza, cło oraz Vat 23 %( możliwość odliczenia). Kupujący zwolniony z opłaty skarbowej.
Do pojazdu dołączamy tzw. check listę ze stanem technicznym samochodu sprawdzanym przez mechaników Bosch Service.

Zapraszamy do wizyty w naszym salonie w Gliwicach przy ulicy Kujawskiej 34!

Przyjmujemy zamówienia na samochody z Japonii według indywidualnych oczekiwań. (samochody przygotowane do rejestracji). Realizujemy zamówienia na samochody kultowych marek i modeli w perfekcyjnym stanie, z kierownicą po lewej stronie.

Raj Auto Gliwice

Luksusowe, europejskie Mercedesy sprowadzane z Japonii charakteryzują się bardzo bogatym wyposażeniem, wyjątkowo niskim przebiegiem oraz nienagannym stanem technicznym.

Japończycy uważają bowiem, że posiadanie samochodu wyprodukowanego przez niemieckiego producenta  dowodzi o wysokim statusie materialnym. Dla podkreślenia swojej pozycji, Japończycy kupują auta z kierownicą po lewej stronie. Takie umiejscowienie kierownicy wynika z mody i jest dla Japończyka synonimem luksusu i nieprzeciętnej majętności właściciela, który mógł sobie pozwolić na sprowadzenie auta z Europy, ponosząc koszt wysokich opłat celnych.

Japonia to dobry kraj na zakup samochodu, za względu na bardzo restrykcyjne przepisy dotyczące stanu technicznego pojazdów. Przegląd jest tam długi, bardzo dokładny i drogi.

Niski przebieg  związany jest nie tylko z tym, iż Japończycy do pracy dojeżdżają metrem, ale właśnie z lokalizacją kierownicy niedostosowaną do ruchu lewostronnego obowiązującego w Kraju Kwitnącej Wiśni. Przejazd przez bramki na autostradzie czy parkingu wiąże się niewątpliwie ze stresem i dlatego Japończycy używają swoich luksusowych, europejskich aut jedynie do wypadów w czasie weekendów.

Nienaganny stan techniczny oferowanych przez nas Mercedesów to zarówno skutek pedantycznego dbania użytkownika o swoją luksusową limuzynę, jak i wynik obowiązku wykonania raz na dwa lata przeglądu technicznego, którego procedura jest wyjątkowo rygorystyczna. Warto też zauważyć, iż przebieg w sprowadzanych z Japonii Mercedesach nie budzi żadnych wątpliwości, gdyż uwiarygodniany jest poprzez tzw. dokument wywozowy. Powstaje on na podstawie oficjalnych wpisów w Ministerstwie Transportu i zawiera dokładny przebieg z dwóch ostatnich przeglądów.

Jeżeli chcesz się cieszyć z zakupu Mercedesa sprowadzonego z Japonii, prosimy o kontakt z naszą firmą.