AUDI S8 D3 QUATTRO

Audi S8 D3

Samochody z Japonii importowane przez firmę Raj Auto charakteryzują się nienagannym stanem technicznym, niskimi udokumentowanymi przebiegami oraz bogatym, luksusowym wyposażeniem. Są to bardzo zadbane wersje, produkowane na indywidualne zamówienie.

Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż piękne Audi S8 D3 sprowadzone przez naszą firmę z Japonii od pierwszego właściciela.
Audi napędza silnik 5.2 V10 o mocy 450KM, która równomiernie rozkłada się na cztery koła (Quattro).
Samochód zachwyca swoim stanem, wyposażeniem jak i aranżacją wnętrza – piękny egzemplarz z szaro-czarną skórą i podsufitką w alcantarze do tego z wykończeniem w carbonie. Temu wszystkiemu towarzyszy dźwięk wydobywający się z głośników Bang & Olufsen.
Auto wyposażone w ceramiczny układ hamulcowy, tarcze w znakomitym stanie.

Na życzenie Klienta dowozimy samochód w dowolne miejsce w kraju. Koszt to 2 zł za kilometr.
Podana cena jest ceną BRUTTO a na samochód zostanie wystawiona faktura VAT 23% (auto po wszystkich opłatach, kupujący zwolniony z opłaty skarbowej)
Na wszelkie pytania odpowiadamy telefonicznie od godz. 8.00 do 22.00

Przed przyjazdem proszę koniecznie potwierdzić telefonicznie dostępność samochodu!

Raj Auto Gliwice

Luksusowe, europejskie samochody sprowadzane z Japonii charakteryzują się bardzo bogatym wyposażeniem, wyjątkowo niskim przebiegiem oraz nienagannym stanem technicznym.

Japończycy uważają bowiem, że posiadanie samochodu wyprodukowanego przez niemieckiego producenta  dowodzi o wysokim statusie materialnym. Dla podkreślenia swojej pozycji, Japończycy kupują auta z kierownicą po lewej stronie. Takie umiejscowienie kierownicy wynika z mody i jest dla Japończyka synonimem luksusu i nieprzeciętnej majętności właściciela, który mógł sobie pozwolić na sprowadzenie auta z Europy, ponosząc koszt wysokich opłat celnych.

Japonia to dobry kraj na zakup samochodu, za względu na bardzo restrykcyjne przepisy dotyczące stanu technicznego pojazdów. Przegląd jest tam długi, bardzo dokładny i drogi.

Niski przebieg  związany jest nie tylko z tym, iż Japończycy do pracy dojeżdżają metrem, ale właśnie z lokalizacją kierownicy niedostosowaną do ruchu lewostronnego obowiązującego w Kraju Kwitnącej Wiśni. Przejazd przez bramki na autostradzie czy parkingu wiąże się niewątpliwie ze stresem i dlatego Japończycy używają swoich luksusowych, europejskich aut jedynie do wypadów w czasie weekendów.

Nienaganny stan techniczny oferowanych przez nas samochodów to zarówno skutek pedantycznego dbania użytkownika o swoją luksusową limuzynę, jak i wynik obowiązku wykonania raz na dwa lata przeglądu technicznego, którego procedura jest wyjątkowo rygorystyczna. Warto też zauważyć, iż przebieg w sprowadzanych z Japonii samochodach nie budzi żadnych wątpliwości, gdyż uwiarygodniany jest poprzez tzw. dokument wywozowy. Powstaje on na podstawie oficjalnych wpisów w Ministerstwie Transportu i zawiera dokładny przebieg z dwóch ostatnich przeglądów.

Jeżeli chcesz się cieszyć z zakupu samochodu sprowadzonego z Japonii, prosimy o kontakt z naszą firmą.